çok mutsuzum:(:(

Ynt: çok mutsuzum:(:(

12/29/2011 09:00:00

bebeğe ne olmuş?

12/29/2011 09:01:00

annem çocugun ailesiyle uzlaşma yoluna gitmiş kardesım hamile oldugu için..zaten aile sözü gecen bi aile oldugu için cocugu nezarete bile atmamışlar..ocak 2de 16sına gırıcek kardesım ve ertesı gun yas buyutme ııcın dava acılıak..sonrada evlenıcekler..kardesım su an izim yanımızda ve 37 haftalık hamıle:(  napıcagımı bılmıyorum ..taımadıgım etmedıgım ınsanların yanına gondermek istemıyorum ama bebegıyle bırlıkta bız ona ne verebılırız onuda bılmıyorum:(:Allahım sen yardım et bana:(

12/29/2011 09:10:00

kardeşin ne istiyor şu anda tekrar gitmek istiyor mu ?

12/29/2011 09:14:00

evet evlenmek istiyolar..annemlerde o şekilde teşvik ediyolar cocuk ortada kalmasın diye..bende nasıl istersen öyle yap istemezsen ben burdayım kapım sana acık dedım..en azından arkasında bırı oldugunu bilsein istedım

12/29/2011 09:18:00

Çocuk sizin yanınıza gelse?

Kızkardeşinin çok küçük olduğunu, bebeğe ve kendine bakamayacağını falan söyleseniz, bir süre sizin yanınızda yaşasalar o arada siz de çocuğu ve ailesini tanımış olursunuz işte...

12/29/2011 09:19:00

Bence ruhen ve bedenen sağlıklı olarak bulmanız bile bir mucize... kalan kısmına üzülmeyin, hepsi halledilir.

12/29/2011 09:19:00

çocuk babaısnın yanında calısıyor ve aileyle kalıcaklarmış yine..bızım yanımıza bıle gondermek ıstemedıler kırk nazla mahkemeye kadar gıt barı dedıler..hiç sanmıyorum gelıcegını:(

12/29/2011 09:21:00

evet hayatından bıle suphe ederken hergun tvde canıce olayları izlerken  bi muciize gibi bulunması..ama daha çok küçük o:( kendıne bıle bakamazken nasıl anne olucak:( yanına gıdecegı aile nasıl insanlar ıyı davranıyolarmı:(  hiç bişey bilemiyorum:(bebegım uucuk olmasa hiç durmaz bende gıderdım onunla:(

12/29/2011 09:24:00

birincisi, kardeşini sağlıklı bulmuşsunuz.

ikincisi, karşısına iyi insanlar çıkmış ki çocuk gezip tozup eyvallah dememiş, ailesi bebeğiyle birlikte kardeşini kabullenmiş...

daha kötüsü olmadığına şükretmek lazım bu durumda.

zor ama güvenli bir hayatın içinde olacak, kendi seçimi bu da. yapacak bir şey yok...

12/29/2011 09:27:00

Allah size önce sabır versin çok zor yaşananlar ama en azından sağlığı yerinde öyle düşünün sizin bebeğinizde çok küçük onuda düşünün sizin sıkıntılarınızı hisseder.
İnsanlar maalesef tercihlerini yaşıyor ve kardeşinizde yaşayarak öğrenecek .Arkasında sizin olduğunuzu bilmesi çok iyi olmuş siz devamlı konuşursunuz görüşürsünüz diğer ailede cani değil sonuçta ve torunları iyi düşünelim öyle olsun tabi sizde elinizi çekmezsiniz üzerinden.Umarım herşey onun içinde sizin içinde çok iyi olur en azından bundan sonrası

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...