çok mutsuzum:(:(

Ynt: çok mutsuzum:(:(

12/29/2011 09:27:00

öyle tabii haklısınız..ne yasıyorsak kendi tercihlerımız yuzunden yasıyoruz..ama insanın içi acıyor:(         insanların iyi oldugu biraz tartısılır bır konu maalesef..çocugun babası müzikhol işletiyor yerel dilde pavyon olarak biliniyor(afedersiniz kullanmak zorundaydım bu kelimeyi)..düzenli aile hayatı olmayan insanlar bunlar..adam evine gelip gitmiyormus baska bir kadınla birliktelık yasıyormuş..tabiki onların aile hayatı benı ılgılendırmez ama sonuçta kardesımı emanet edıcem onlara:(

12/29/2011 09:29:00

Lütfen iyi düşünün iyi olsun en kötüsü olmazsa boşanır ve bebeğiyle gelir ona arkasında olduğunuzu hatırlatın maalesef yapılabilecek tek şey şimdilik

12/29/2011 09:32:00

:( hayırlısını dilemekten baska caremız yok maalesef:((

12/29/2011 09:38:00

gzmflz şükür edinki çocuk bırakmamış evlenecekler. elbette çok zor bir durum. inşallah evliliği hep iyi devam eder. sizin onun arkasından olmanız çok iyi. bundan sonrası için kardeşin artık çocuğun, eşinin ve evliliğinde kendi üstüne düşen sorumluluğunu almalı zor bir durumda yine kaçmamalı bu konularda da uyarın derim. olduki eşiyle anlaşamadı (inşallah anlaşırlar) siz varsınız sizin yanınıza döner. Rabbim beterinden korusun. yardımcınız olsun.

12/29/2011 09:40:00

umarım öyle olur:(:( saolun destekleriniz için bi nebze olsun rahatladım anlatınca<<

12/29/2011 11:56:00

İnşallah en kısa zamanda bulunur.

01/11/2012 23:45:00

Ben de şimdi okudum. Bu noktadan sonra hiç keşke demeyin bence, kardeşin bulunduğu, hatta "sağlıklı" bulunduğu için bile şükretmek gerek. Tabi olanlar hoş değil. Anne olmak üzere olması sizi şok etmiştir, tahmin edebiliyorum. Ama arkadaş da demiş ya hepimiz tercihlerimizi yaşıyoruz, kendi seçimlerimiz, yapacak birşey yok. Bundan sonrası için herşey iyi olur inşallah.

01/12/2012 06:04:00

Olanlar çok acı geçmiş olsun hepinize.. ben şöyle düşünüyorum yani en azından benim kardeşim böyle bir durum yaşamış olsaydı 18 yaşına gelene kadar onu bırakmazdım, bebeğini birlikte büyütürdük, 18 yaşına geldikten sonra evlenmesine izin verirdim çünkü o şartlar da o bebeğin nasıl bir hayat süreceği ortada gibi gözüküyor annenin de aynı zamanda...
kardeşime kucak açardım 1 sene 2 sene hiç farketmez o benim kardeşim canım ne olmuş olursa olsun.. 16 yaşında bir çocuğun sağlıklı bir evlilik yaşayacağına inanamıyorum ben çünkü
yardım şart.. tekrar geçmiş olsun herşeyin hayırlısını dilerim sizin için..

01/14/2012 14:50:00

Merve'ye katılıyorum.

02/01/2012 22:14:00

kardesinin sağlıklı olması mucıze.buna sukretmek lazım.hergun neler ızlıyoruz.evlenmek ıstemelerı  de sonucta ıyı bır nıyet.tabı ne kadar saglıklı bır evlılık olacagı tartısılır.cocugun bulundugu ortam  ve yaslarının cok kucuk olması nedenıyle bu evlılıgın cok yuruyecegını zannetmıyorum.ama sen ve aılen ozellıkle senın yanında esın de destek oldugunuz surece o da akıllanıp aynı hataları tekrar yapmayacaktır.onemlı olan ne olursa olsun basına ne gelırse gelsın onu bagrına basmak gerekır aıleden daha onemlı ne olabılır kı...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...