Can arkadasım CeylinSedef in dogumgunu

<12>
09/24/2012 07:05:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Can arkadasım CeylinSedef in dogumgunu

09/24/2012 07:22:00

Off Esmaa, ne yaptin sen canim benim.. Cok duygulandim.. Ne diyeyim ben sana.. Iptal oldum simdi sabah sabah. Dediklerin icin cok tesekkur ederim, dualarina da: amin Allahumme amin.. Rabbime sukurler olsun.. Ahirette de ayirmasin, O'nun rizasi icin sevenlerden eylesin bizi, sonra da mujdelendigi gibi, o ibret edilen toplulugun arasina kativersin bizi..

Cok seviyorum seni ve guzel aileni...

09/24/2012 07:47:00

Sohbetinden cok keyif aldigim nurti arkadaslarimdan sevgili Ceylin,
Nice saglikli, huzurlu ve mutlu yillar diliyorum. Dogumgunun kutlu olsun:)

09/24/2012 07:55:00

Cok tesekkur ederim Arkadaslar ya :) Valla mahcub ediyorsunuz beni... 

Elif cok sagol, ben de gercekten sohbet icin zaman kolluyorum, hatta bir an farkettim senin doguma cok az var, panik oldum, erteledigim sohbetler icin acele etmem gerektigini anladim :)

Cok az takilmama ragmen, burada bana da vakit ayirdiginiz icin tesekkur ederim gercekten..

09/24/2012 08:12:00

Ceylincigim ailenle nice nice guzel yillarin olsun Sevgiler Tulin &P.Burc

09/24/2012 08:26:00

Mutlu yıllar Ceylin! Kızınla, eşinle nice nice yıllara. Esma'yla dualarınıza da amin diyorum. Maşallah Allah dostluğunuzu her iki  dünyada da daim kılsın. Sevgiler...

09/24/2012 09:20:00

Önce Esma'yla tanıştım. Sanki yıllardır tanışıyormuş gibi dost olduk. Ardından önce seni dinledim bolca Esma'dan. Derken bir gün İstanbul'a geldin ve kısacık da olsa görüşme fırsatımız oldu. Hem burçdaşım, hem Esma'nın can dostu hem de görüşlerine önem verdiğim çok değerli bir annesin. İyi ki yollarımız kesişmiş, nice mutlu sağlıklı huzurlı yaşlara. Sevgiler.

09/24/2012 09:24:00

Nice yıllara, sağlık, huzur, mutluluk ve güzelliklerle inşallah :)

09/24/2012 09:28:00

Mutlu yaşlar bebişin ve eşinle..iyi ki tanışmışız=) umarım yüzyüze de karşılaşırız bi gün,bisikletli,kitap kurdu,sakin güzel anne insan..çok sevıyoruz seni...=)

09/24/2012 09:55:00

Kardesim laboratuarda isim var, aglatacak misiniz siz beni!! 

Hakkaten cok mutlu oldum Tulincim,. Semracim, Feyzacim, avbicim, ve Denizcim.. 
Husn-u zanninizi hak etsem keske.. 

09/24/2012 10:23:00

sağlıkla, huzurla, mutlulukla dopdolu; eşinle ve bebeğinle hep yan yana olacağın kocaamaaann bir ömür dilerim. yeni yaşın kutlu olsun güzel anne.. 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...