bizim doğum günlerimiz...

Ynt: bizim doğum günlerimiz...

02/22/2011 11:15:00

ben de nedendir bilinmez apar topar evlendim hala anlamış degilim:) okulum bitti yüksek lisansa başlamıştım hayallerim vardı:) evlilik yıldönümümüzde bebişimiz geldi, son sürat devam ediyorum:)şimdide ikinci hemen olsa mı diyorum dilekcim tecrübelerini paylaşır mısın....

02/23/2011 08:38:00

Bende 21 ünde evlendim ama geç anne oldum.Sekiz sene sonra ilk oğlumu kucağıma aldım.Ve arada hiç  yaş farkı olsun istemedim.Şimdi kardeş kardeş büyüyecekler.

Artıları olduğu kadar eksileride var. İlkinden tecrübeli olduğumdan pimpirikli değilim mesela az bir ateşte yollara düşmüyorum.Birde arada uzun zaman olunca ikinci bebeğe alışması zor çünkü bizimkiler bir yaşına gelince uykuları düzene girecek artık uyumaya  başlayacağız ben bu araya alışmadan yaptım.Alışınca çok zor oluyor.Bunu en iyi mihircim bilir.İkisinin birbirne olan sevgilerini heyecanlarını görünce iyikide yapmışım diyorum sonuçta aynı oyunları oynayacaklar aynı büyüyecekler yaş farkı çok lsaydı büyük küçüğü istemeyecekti.

Eksilerim şu anda kendi özel hayatın olmuyor.Uzanayım ayaklarımı uzatayım yok.Biri uyurken diğeri ilgi bekliyor.Biz evde televizyonu bilgisayarı Oğuz uyumdan açmıyoruz mesela.Ayırca ikisine birden aynı ilgiyi veremiyorsun.Oğuzun şuanda çok ilgiye ihtiyacı var aklının hızlı çalıştığı dönem bu dönemde ne alırsa alır.Ona mümkün olduğu kadar vakit ayırıyorum.Ama bu seferde sanki bebekle ilgilenemiyormuşum gibi geliyor.:(((

Amaen kötüsü ne biliyor musun? Seçim yapmak.Allah daha büyüğü ile sınamasın.Şöyle ikiisde ağlıyor ikisede kucak istiyor.Seçim yapmam lazım.Birinden birini aldığımda biri ağlamaya devam ediyor oda beni çok ama çok üzüyor içim parçalanıyor.

02/23/2011 13:58:00

kızlar bende 22-23 yaşımda evlenmek isterdim.. nasip 28 yaşmış :))

02/24/2011 22:12:00

Tühh evde kalmışsın sen:)))) Amao evlenemeyenlere söyleniyordu değilmi

02/25/2011 00:45:00

belgin üzülme ben de gec evlenen güruhtanım:P bana gore gec değildi ya neysee=))) 27 de evlenip 31 de cocuğu kucağa alıp, "ah ben  bu cocukla 50 yasında hoplayıp zıplayamam ki yaw" diyerek erken mi evleneydim acep tribine girenlerdenim:) konu neydi?=) doğum tarihi... pek ic acıcı değil... 10 kasım.

03/11/2011 10:20:00

Yeni gelen arkadaşlar bir zahmet burayada yazalım doğum günlerimizi geçmesin değilmi kutlanılmadan

03/11/2011 10:21:00

Ben birboş vaktimde liste yapayım hem eklesin yeni anneler

03/11/2011 13:16:00

ne yalan söyliyeyim bende 28 de evlenmemden pek memnun değilim:)27 temmuz 1982

03/11/2011 15:56:00

bende 1. 1. 1981 doğup evliliği de bebeği  de geç yapanlardanım şimdi bakınca bu yaşta 2. hatta 3. olmalıymış:)

di 6Y
03/11/2011 16:04:00

12.06.1981 ;) ben hala kendini kucuk sananlardanim..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...