doğum günü fikirleri

03/22/2011 16:38:00

selam arkadaşlar kızım 1 ay sonra 1 yaşına basacak ve ilk doğum gününün özel olmasını istiyorum tüm anneler gibi :))   değişik fikirlerinizi bekliyorum,birde dışarda kutlanabilecek güzel bir mekan bilen varsa lütfen paylaşsın,teşekkürle

Ynt: doğum günü fikirleri

04/02/2011 09:07:00

aynen bızımkde 1 ay snra 1 yasına bascak neler yapsam bılmeıyorum

04/18/2011 08:21:00

Merhaba,

Ben Doranın doğum gününde öncelikle onu peri kız yaptım. Dışarıda satılan kostümler güzel değildi ben kendim tüller, kurdaleler ile diktim.

Dışarıda düşünüyorsan, Hava güzel olursa bahçesi olan bir mekan düşünebilrisin. Kağıt bardaklara 2 pembe kulak, 2 göz ve bıyıklarla, tavşan bardaklar yapabilirsin.İlk doğumgünün en güzel yanı bence kendi elişinle birşeyler yapmak olmalı. En önemlisi doğumgünü kurabiyeleri http://farm4.static.flickr.com/3239/2877705123_ea76f48082.jpg 1 rakamı ve kızının ismi olabilir... Ben DORA ismi ve çiçek desenleri olan bir kaşe yaptırmış ve kurabiyelere bunu basmıştım...

Şimdilik aklıma gelenler bunlar,,,

05/06/2011 08:16:00

merhaba, biz nisan ayı anneleri aşağıdaki linkte baya bu konu üzerine yazıstık, fikirlerimiz belki sizlerede fikir verir 

09/26/2011 07:20:00

merhaba..

benimde kızım 1 ay sonra ilk  yaş gününü kutlayacak tarafımızca :) konuklarımıza ve en önemliside kızıma diğer senelerde hatıra olması için ilk 1 yılındaki çeşitli fotolarından bir slayt hazırlamak istiyorum.çalışmalara  şimdiden başladım.slayt 2 bölümden oluşacak.ilk bölümü daha doğumhanedeki fotolardan başlayıp ilk diş,ilk adım vs.. gibi anıların tümü oluş sırasıyla...2.bölümde aile bireyleriyle.anneanne-dede-teyze vs.. gibi hatta ondan önce ve sonra doğan arkadaşlarıyla olan fotolar hatta başlıklarıyla işte bu ilk arkdaşın,işte canın teyzen gibi...arka fonda çalacak parçalar bile ayarlandı ama yazmıcam :))) o geceki konuklar bilmem ağlarlarmı gülerlermi.ama benim için şimdiden titriyor resmen aklıma geldikçe :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...