2012 temmuz bebekleri ve anneleri

Ynt: 2012 temmuz bebekleri ve anneleri

03/06/2013 09:48:00

ben kahvaltıda yumurta sarısı peynir zeytin birazda buğday ekmeği veriyorum her zaman yemiyo benim oğlum yediği zamanlar tbi

03/06/2013 10:54:00

Ben kahvaltıda tuzsuz yağlı peynir ve yumurta veriyorum. Gün içerisinde sebze çorbası, yoğurt ve meyve. Bunlar dışında emziriyorum ve devam sütü veriyorum. Bu gün kahvaltıda ilk kez pir parça ceviz ezip verdim. İştahlı kuzum onu da yedi:)

03/06/2013 11:35:00

kızlar bugün şekersiz ayva marmelatı yaptım.kahvaltıda çeşit olması için..3 kilo ayvaya 5 kilo elma suyu koyup kısık ateşte kaynatıp bu sabah ezdim daha sonra 1 avuç çekirdeksiz kuru üzüm ekleyip birazdaha kısık ateşte kaynatıp kavanozlara aldım..resim ekleyemadim daha sonra eklerim:))

03/06/2013 12:12:00

Ben de peynir, zeytin, domates, reçel falan veriyorum arada omlet yapıyorum ya da mama veriyorum değişiklik olsun idye bugünde avokado ve yumurta sarısını birazda peyniri karıştırdım ama sevmedi minik cadı :) değişik tarif olursa denemek isterim. Ayrıca devam sütü hiç kullanmadım ama mama veriyorum arada bi de her çorbayı severek yedi çok şükür :)

03/06/2013 12:38:00

aygül hangi mamayı veriyorsun?bende peynir,yumurta ,tahin pekmez,bazen tarhana içine yumurta peynir bazen herşeyi tek tek birde hipp 7 tahıllısına meyve devam sütü ve meyve püresi katıp veriyorum..reçel bir kere verdim şekerli diye vermek istemedim..

03/06/2013 14:02:00

Hepsinden azar azar veriyorum yulaf ezmesi aldım bikaç güne onu denicem herşeyden vermeye başladım çok fazla mama ve devam sütü taraftarı değilim onların yerine emzirmeyi tercih ediyorum. Hatta kendimize yaptığım yemeklere tuz atmadan önce ayırıyorum ve çokta severek yiyor. Kahvaltısını da bulamaç tarzı vermedim çünkü sevmiyor aynen bizim gibi hepsinden tek tek yiyor bizim tek sıkıntımız su içmiyor biberon almadı hiç bardaktan da içmiyor sadece biberonla dişlerini kaşırken arada damla damla ne giderse kar diyorum :)

03/06/2013 14:09:00

bizde aynı durumdayız su sorunumuz var:(hepsi derken hangi markanın ..bende kahvaltıyı tek tek tercih ettim hem ne kadar ne yediğini daha iyi anlayıp neyi sevip neyi reddettiğinide anlamış oluyorum..

03/06/2013 14:16:00

Saliha anladığım kadarıyla markalara çok takılıyorsun hero baby almıştım hala bitmedi

03/06/2013 14:36:00

yaaa evet canım maalesef  bebek için bir kaç marka var ama zatende senin gibi mama taraftarı olmadığımdan ama bir sesimde bazen değişiklik olsun netice de biz yetişkinlerde yapmıyormuyuz  tercihini merak etiim:)

03/06/2013 14:37:00

Ben marka takıntılı biri değilim benim için önemli olan daha önce birinin kullanmış ve memnun kalmış olması

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
haziran temmuz agustos 2012 anneler ve bebisleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...