Anneler Günü kıpraşmasına ne dersiniz

Ynt: Anneler Günü kıpraşmasına ne dersiniz

05/03/2011 13:21:00

açık, pazarları yer bulmak güç olabiliyo yalnız açık havada , rez. yaptırıp gitmekte fayda var o yüzden

05/03/2011 13:23:00

belkıs ciddiyim bundan sonra yer arayışımda ilk senden yardım isteyeceğim:)

05/03/2011 13:26:00

Çok dağıttım ben konu başlığını , listeyi yazıp toparlayayım en iyisi :)

Tarih              06.May.11
Buluşma yeri  Caka Teras
Saat               20:30

Katılacaklar

1 Hilal/Defne (8 ay)
2 Emre/Ege (3,5 yaş)  ?
3 Belkıs/Ece (3 yaş)
4 Hülya/Defne (22 ay)
5 Derya/Azra (2 yaş)
6 Burçak/Arda (2 yaş)

05/04/2011 09:30:00

Üzülerek katılamayacağımı belirtmek isterim. Babama ve eşime uyan tek cuma akşamı için farklı bir plan yapıldı.

(Belkıs'a bu cevabı okuyup bana kızmasın diye önden mesaj attım.)

Ama telafi için haziran'a çok güzel bir kıpraşma planlamaktayım. Çaylı kahveli, börekli çörekli, oyun odalı, çimenli, kaydıraklı ve salıncaklı :))

Haziran diyorum çünkü mayısta 10 gün yurtdışında olacağım. dönüşte 5 haziran sapanca kıpraşması var. haziranın ya 2., ya 3. ya da 4. cumartesisi için kendinizi ve çocuklarınızı hazırlayınız :))))

05/04/2011 09:38:00

wuhuuuuu.. haziranı bekliyoruz o zaman.. da... ben 2. cumartesisi tatilde olacağım söylemesi ayıpp ;))

05/04/2011 10:02:00

slm kızlar bu ara yoğunluktan pek takip edemedim sizleri. tamamını okuyamasamda bir buluşma var sanıyorum.  sadece annelimi yoksa miniklerde olacakmı? ve caka teras nerede oluyor tam olarak?

05/04/2011 10:10:00

haziranı bekliyoruuzzzz :))
Gönül anneler günümüzü kutlayalım dedik, sadece anneler var , caka terasa bende gitmedim gerçi ama gelip geçerkengörüyorum, carrefour'un yanındaki koca binanın tepesinde :)
ekliyimmi listeye :)

05/04/2011 10:36:00

hımm tşk ederim belkıs aydınlattığın için. saat bana pek uymuyor, efe 9 buçuk 10 gibi başlıyor mıkırdanmaya. gelmemle kalkmam bir olacak gibi. ama eşim carrefourda oğluyla oynamayı kabul ederse katılabilirim:) konuşayım haber veririm ben  sana.

05/04/2011 11:15:00

ok kabul eder inşallahda gelirsin :)

05/04/2011 12:15:00

Burçaın planını sabırsızlıkla bekliyorum:)) gel haziran geeelll:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...