anneler ve damatları

<12>
10/22/2012 14:58:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: anneler ve damatları

10/22/2012 15:03:00

Ben dogum yaptim annem yardima geldi annemi yere goge sigdiramayan esim ona bize neden karisiyo cocuk bizim yapti annemde dururmu bu kendini ne saniyo cok bilmis diye beni yediler sonuc 40 gozyasim durmadi hala limoniler

10/22/2012 15:12:00

Allahim aynen ya intihar edicektim o durumda ikisinedw bana yukleniyodu bide hala oyle gerci bende en sonunda ikisinese dedim derdiniz varsa konusun diye

10/22/2012 18:51:00

Bizde durum daha vahim annem ve eşim tamamen la hiç konuşmuyorlar arada kalma stresinden Sedef oldum :( Bayram hiç gelmesin istiyorum....

10/22/2012 19:02:00

bizde de cok vahim.5 aydir konusmuyorlar,gorusmuyorlar:(arada kaldim,cok yoruldum,ikiside geri adim atmiyor olan bana ve cicuklarima oluyor.tasinma zamani koptu kiyamet ve annem evimize gelemedi henuz.esim annemi kirdi diye bende 5 aydir kv lere gitmiyorum.cok bunaldim iki arada.ne olacak sonumuz bilemiyorum:(

10/22/2012 19:14:00

Gaza gelmeyin. Böyle durumlarda eşinizi niye sevdiğinizi hatırlayın. Güzel yönlerini düşünün. Gaza gelmek çok kolay, ben de gelebiliyorum ama neticede şunu düşünmek lazım. Nasıl ki biz kvlerin yanında gerilebiliyorsak, eşlerimiz de tam kendi hallerinde olmuyorlar, geriliyorlar ve doğal davranışları gösteremiyorlar. Keşke anneler ve eşler daha anlayışlı olsa. Ama işte oluyor, olan arada kalana oluyor. 

10/22/2012 19:31:00

hakikaten hep aynı demekki,doğum yaptığım günden beri bak yarın 2 yıl olcak bitmedi aynı meseleler bitmez de...

10/22/2012 19:50:00

Tercih yapmak zorunda bırakılıyor musunuz

10/22/2012 21:30:00

bizde 13 yıldır bitmiyor.hep limoni.mümkünse her iki tarafla da az görüşüyoruz.ailemle ilgili çok konuşmam.özeli anlatmam.ona da sormam.zaten benimkiler ist da ben ank da.onunkilerle aynı mahalledeyiz ama sık görüşmeyiz.görüşünce de "AN "ı yaşıyorum.öncesi sonrası yok.

10/22/2012 22:11:00

Bu ne ya niye hep boyle oluyor yani yanlisi nerde yapiyoruz hem kocadan hem anadan babadan gecemiyosun cocugun oluyor oh be diyip lohusaliginin tadini cikaramiyosun benim annem diyince suc kocaminki diyince yardim oluyor offf offf iki ucu pi degnek

10/23/2012 04:35:00

Bence kritik olan bir konu da esinizle ilgili olumsuz dusuncelerinizi veya tecrubelerinizi annenizle paylasmamaniz. Siz daha sonra guzellikleri de yasayip onu unutur gidersiniz ama anneniz hep hatirlayacaktir. Idealde bir annenin kizina, damadi hakkinda konusamasi gerektigini dusunuyorum. Insaniz, elbette etkileniyoruz, ne gerek var evliligi boyle bulandirmaya. Bir sikintisi varsa gitsin komsusuna falan icini doksun, bana degil. Ben hep boyle derim anneme. Annenize esiniz hakkinda kotu bir sey duymak istemediginizi soylerseniz ve siz de hic yapmazsaniz annenizin esinize olan tutumu bile degisebilir belki. 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...