elma sirkesi,elma sirkesi, elma sirkesii..

<12>

Ynt: elma sirkesi,elma sirkesi, elma sirkesii..

01/24/2012 19:13:00

koku olmuyo ben sirkenin kokusuna hiç dayanamıyorum da

01/24/2012 19:31:00

elma sirkesi o kadar kötü kokan bişey değil..bi de suya çok az miktarda katılıyo dolayısıyla koku olmuyo...suya lavanta yağı falan da damlatılabiliyor ev de güzel koksun diye..

01/24/2012 19:40:00

aynen srpikra bende kullanıyorum saçlarım için :) Bazıları deli olduğumu düşünmüştü hatta :))

01/24/2012 20:13:00

evet ananem be küçükken yapardı, en son durulama suyuna biraz sirke damlatıp oyle dökerdi..yumuşacık olur...ben de yapcam artıkın, aklıma geldii iyi oldu:)

01/24/2012 20:13:00

evet ananem be küçükken yapardı, en son durulama suyuna biraz sirke damlatıp oyle dökerdi..yumuşacık olur...ben de yapcam artıkın, aklıma geldii iyi oldu:)

06/06/2012 14:31:00

hemen yazayım dedim. geçenlerde bulaşıklar pek temz çıkmamıştı. parlatıcı yerine sirke koydum. sonuç harika idi.

03/03/2014 07:24:00

elma sirkesini ne kadara alıyorsunuz?  çok uygun fiyata sizlere yardımcı olabilirim. 

Boraks, karbonat ve limontuzu ile nasıl doğal deterjan yapabilirsiniz öğrenmek istemezmisiniz?

isteyen olursa 1kg 5tl den Boraks temin edebilirim. Karbonat ve limontuzu isteyen olursa uygun fiyata onlardan da temin edebilirsiniz. 

isteyen olursa karışım hazırlayıp da gönderebilirim.

Ankaradan isteyen olursa elden teslim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Tecrübe-Bilgi Paylaşımı_Doğal Temizlik Doğal Yaşama Merhaba

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...