happypipek'in İpek Kızı artık 1 yaşında :)

<123>

Ynt: happypipek'in İpek Kızı artık 1 yaşında :)

12/18/2012 20:06:00

Musmutlu bi ömrüm olsun kuzu...

12/18/2012 21:08:00

Pınarcım, tatlı İpek'e sizinle birlikte sevgi dolu geçireceği uzun bir ömür diliyorum, senin de anneliğinin ilk yılını kutluyorum.

12/18/2012 21:43:00

yeni yaşın kutlu olsun kuzucuk:)

12/18/2012 22:11:00

Nice mutlu yıllara :) ne ara büyüdün sen güzel kız :)

Anneliğinin ilk yılı kutlu olsun Pınar :)

12/18/2012 22:13:00

ipekböcüümmm iyiki doğdunnn umarım  upuzun mutlu sağlıklı güzel bi ömrün olur ailen ve sevdiklerinle beraber geçireceğin 

Pınarım seninde anneliğinin ilk yılı kutlu olsun sana anneliği tattıran bu minik meleğinle çok güzel bi hayatınız olsun inş. ikinizide öpüoruz kızımla :)

12/18/2012 22:21:00

Pınar'ım ve meleği İpek böcüm,

İkinizide çook seviyorum. Yeni ve ilk yaşın hayatına ışık gibi gelsin, tüm hayatın mutlulukla geçsin, kötülükler,öcüler kapına uğramasın, sevgi hayatına rehber olsun. Annen ve babanla huzurlu, sağlıklı, şeker gibir bir ömür senin olsun İpek böcüm:) ( Yani gelinim)

Pınar'ım daha dün gibiydi tanışmamız ne kadar çabuk geçti. yaşgününü hesaplarken. 6ay 7 ay yazarken bebelerin yanında, o gün geldi çattı:) Canom, iyiki anne olmuşsun. Ruhu, kalbi yüzü güzel anne anneliğin uzun yıllar sürsün torunlarının torunlarını gör inşallah:P

Öpüyorum kocaman. Çınno'da öpüyor.

12/19/2012 01:03:00

Oyyy Merve nerden aklina geldi canim benim, tesekkur ederim. Daha yeni gordum. Canim arkadaslarim guzel dilekleriniz, tatli sozleriniz icin cook tesekkur ederiiim. İyi ki varsiniz:))))

12/19/2012 06:50:00

Nice güzel yıllarınız olsun insallah

12/19/2012 06:55:00

İyi ki doğdun ipek, nice mutlu yıllara, yaşlara. Hayat boyu gülücüklerin yüzünden eksik olmasın, sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun. Pınar anneliğinin ilk yılı mutlu kutlu olsun:))

12/19/2012 11:55:00

Mutlu yıllar güzel böcüük (:

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...