Merhaba, özellikle gebe arkadaşlar..

11/25/2010 17:43:00

Arkadaşlar 24 haftalık gebeyim ve endişelerim yüzünden tadını çıkaramıyorum ..Yalnız olmadığımı bilmek istiyorum..

Ynt: Merhaba, özellikle gebe arkadaşlar..

11/26/2010 08:03:00

endiseler hic bitmez ki hayatta.. ama ben inanıyorum su kliseye... korkunun ecele faydası yok.. hamilelik elbette zor bi surec ama cok yasanası bi dönem bence.. kendine eziyet etme keyfini cıkar... neler sıkıntıların.... paylas...eminim çözülemicek seyler degildir.. saglıklı olsun da bebisin gerisi corap sökügü gibi gelir..

Ynt: Merhaba,

11/27/2010 13:59:00

sevgili arkadaşlar mrb bende 21 haftalık anne adayıyım.hamileliliğim çoğu zaman keyifli geçiyor.sizin sıkıntılarınız neler...mesala bende zaman zaman asabiyet hakim...kızılmayacak şeylere kızıyorum genelde eşime:)

Ynt: Merhaba, özellikle gebe arkadaşlar..

12/03/2010 18:04:00

Zaten enüz bebek için bişeyler almak için bence de çok erken.Ama rahayt olmak gerçekten çok güzel.Umarım gebeliğin boyunca sorunsuz olursun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
eldapin

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...