Ayşegül (Irmak ve Yağmur'un Annesi)

12/29/2011 13:24:00

Kendisinden banyo oturağı aldım, paketini saklamış o şekilde göndermiş, çok özenlidir. Ürün alan diğer arkadaşların da memnuniyetini biliyorum. 2011 yılbaşı çekilişinde oğluma gönderdiği hediye paketi de muhteşemdi.

aysegul_yagmur_irmak

12/29/2011 20:39:00

aysegul_yagmur_irmak tır arkadaşın nicki. Kendisiyle benim de alışverişim oldu. Benim aldığım ürün de çok temizdi.

Ynt: Ayşegül (Irmak ve Yağmur'un Annesi)

02/26/2012 19:14:00

Cicilerimizi gönderdiğim tüm bebişler güle güle kullansınlar. Herkesten olumlu geridönüş almak çok güzel. :)

03/12/2012 21:58:00

Harika bir satıcı, alışveriş yapmaktan keyif aldım, devamının gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum;)

01/15/2013 07:06:00

ben de yakın zamanda alışveriş yaptım Ayşegül Hanım'dan. Kıyafet,ayakkabı hepsi çok temiz kullanılmıştı, hediyeler için de çok teşekkür ediyoruz. Kameralı bebek telsizi de almıştım bir yakınım için ama 25-30 m çekim alanı bilgisine dikkat etmeden almışım,onu bile geri aldı sağolsun. Anlayışı için teşekkür ederim. Cihaz görüntü ve ses kalitesi çok iyi,almak isteyenlere duyurulur. Kendisini takipteyim :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El Referans

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...