Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar

12/19/2011 15:15:00

Merhaba İzmir'li anneler...

Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar hareketi, hız kesmeden ilerliyor ve bugün İzmir'li bir anneden ses geldi. 

"Booool sütüm var, gönüllü sütannelik yapabilirim." diyor ve bebeğini mamadan kurtarmak isteyen, ona anne sütü vermek isteyen İzmir'li annelere sesleniyor.

Ben de buradan sizlere iletiyorum. 

İlgilenen anneler markaanne@gmail.com'a, adını soyadını, yaşadığı ilçeyi, telefon numarasını, bebeğinin doğum tarihini e-postalayabilirler.

Haydi sevgiler

Bir de memelere booolll sütler

Ynt: Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar

01/10/2012 18:16:00

süpermişşş

yeni doğum yaptıgımda sütüm azdı.
ziyarete gelenler bana  ne istersin getirelim diye sorduğunda tek bişey derdim
süt anne istiyoooommm  :)))

bebişlerimize bol bol sütlerimiz olsun inşallah.

01/17/2012 01:32:00

izmirliyim. ama maalesef eşimin zorunlu hizmeti dolayısıyla karsta yaşayacağız 1 yıl.sık sık izmşre geliyorum süreklilik arzetmesede burada bulunduğum sürede süt anne olurum seve seve mesela bu cumartesiye kadar izmirdeyim

01/17/2012 16:48:00

bekirinannesi  merhaba, buzlukta sütleriniz var mı sağdığınız? İzmir'de anne sütüne ihtiyacı olan bir bebek var. Bilgilerinizi markaanne@gmail.com'a gönderir misiniz?

01/17/2012 17:09:00

mrh bende gönüllü süt anne olabılrım.. izmir bayraklıda oturuyorum karsıyaka cıvarı ıhtıyacı olan varsa seve seve yardımcı olurum aklınızda bulunsun...

01/17/2012 17:26:00

Ebru merhaba, bilgilerini markaanne@gmail.com'a gonderir misin? Isim soyisim: il/ilce: Bebeginin dogum tarihi: Telefon numaran: Bu bilgileri gonderir misin? Sevgiler

01/17/2012 17:26:00

Ebru merhaba, bilgilerini markaanne@gmail.com'a gonderir misin? Isim soyisim: il/ilce: Bebeginin dogum tarihi: Telefon numaran: Bu bilgileri gonderir misin? Sevgiler

04/16/2012 11:51:00

Eeeee sütannelik nasıl gidiyor? Bahsetsenize biraz

05/09/2012 12:55:00

Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar hareketi ile oğlunu anne sütüyle besleyebilen Nihan neler anlatmış bakalım?http://www.markaanne.com/2012/05/09/asoob-duygu-postasi-kusagi/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...