Dilhan'ın ikizleri Cem ve Efe'nin 3. yaş günü kutlu olsun.

<1234>
12/05/2012 16:13:00

Deryacım,

İçi dışı bir, hiç bir lafını esirgemeyen, yüreği gibi kendi de güzel arkadaşım yavrularının yeni yaşı kutlu olsun... Biz bir tanesiyle baş edemezken iki kat enerji sarf ettiğin için önce seni tebrik ederim...  Bahtları güzel olsun... Üçünüze de öpüyorum...

Ynt: Dilhan'ın ikizleri Cem ve Efe'nin 3. yaş günü kutlu olsun.

12/05/2012 16:59:00

Nice yıllara canım benim, allah iyi insanlarla karşılaştırsın bahtları güzel olsun sağlıkla yüzleri heeep gülsün inş.

12/05/2012 17:10:00

Nice mutlu yıllara, sağlık mutluluk dolu günleriniz olsun Derya'cım..Söylemezsem çatlarım ben hala senin kuzularının "yaramazlar, yerinde durmuyorlar" kısmını göremedim hep sakin geliyorlar bana:)

12/05/2012 20:07:00

Deryacım,tatlı oğluşlarınla birlikte nice güzel,mutlu,huzurlu yıllar dilerim.

12/05/2012 20:28:00

3 yaş önce sağlık beraberinde de huzur mutluluk getirsin.

12/05/2012 20:35:00

Cem ve Efenin 3.yaslari kutlu olsun.nice uzun,saglikli,mutlu yillariniz olsun.Deryacim senide ayrica kutlarim anneliginin 3.yilini:))

12/05/2012 20:41:00

Derya'cım birbirinden yakışıklı, karizma bıdıklarının doğum günü kutlu olsun. sağlıkla mutlulukla hepbirlikte geçireceğiniz uzun yıllarınız olsun. aa bir de kız kardeşleri olsun amin:)

12/05/2012 21:04:00

Amaniiin çok duygulandım yaaa valla çok teşekkür ederim. İyi ki doğurmuşum, iyi ki bu yakışıklıları Allahım bana nasip etmiş, ve de iyi ki buradan sizleri tanımışım. Kızkardeşim yok diye üzülmüyorum artık, birsürü kardeşim olduuu :))

Emre ayrıca güzel sözlerin için çok teşekkür ederim, öperim :)

Özlemcim sen henüz ikisini birarada görmediğin için öyle geliyordur :)

Gönül tövbe de kızzzzz :)

12/05/2012 21:08:00

gönlü güzel ,yüzü güzel ,cocukları birbirinden yakısıklı  hatun... allahım cocuklarını size bagışlasın..Efecim ve Cemcim saglıklı,mutlu,basarılı,birbirinizle uyumlu,annelerini çıldırtmadan gececek nice güzel yıllarınız olsun.  çok seviyorum sizi....güzel gözlü kuzular....

12/05/2012 21:12:00

Nice mutlu yillari olsun minik kuzularin.. Saglikla, mutlulukla, huzurla...

12/05/2012 21:12:00

yaaaa valla oturup ağlıcam he alışık değilim ben böyle iltifatlara yalnızım zaten, koca işe gitti :(

canııımmm öperim seni sarı şeker :)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...