Unnado Hakkında

<12>

Ynt: Unnado Hakkında

08/08/2011 15:43:00

Ben de zaman zaman alışveriş yapıyorum . Ydısı sitelerde begenip iç piyasada yaygın  bulunmayan bazı ürünlerin bulunması da hosuma gidiyor . Bence diğer sitelerle karsılastırarak takip edilmesinde fayda var . Tüm diğer fırsat sitelerinde olduğu gibi.

08/08/2011 19:37:00

unnado, markofoni ve limango her zaman bunu yapıyorlar. ben de az kazıklanmadım...

08/09/2011 07:35:00

unnadoyla ilgili bir paylaşım yaptığımızda hemen bilgi veren bir nurturia üyesi var, unnado çalışanı. çok merak ettim, bu konuşmaları görmedi mi? verecek cevabı var mı?

08/09/2011 07:40:00

haklısın pellosa,

indirim sitesi için fırsat kuponu almak demek 1 liralık malın bize 50 liraya satıldığı anlamına geliyor sanırım. biri 25 liraya 50 liralık fırsat kuponu verecek, diğeri 100 liralığı 50'ye satacak. sonuç şu 25 liraya 100 liralık mal alırsın, bundan o malı üreten, indirim sitesi, fırsat sitesi hatta yurt dışından getirten ve daha kimler kazanır. sende sevinirsin mağazadan alsam 100 liraydı. aldığın yüzlerce ürün hiç aklına gelmez.

08/09/2011 09:23:00

aynen cnnp, cok guzel ozetlemissin

08/09/2011 09:48:00

ben de unnado'dan gelecek cevabı merak ediyorum.

08/09/2011 14:25:00

Merhabalar... unnado.com'un kurucu ortaklarındanım. Bu yorumları maalesef biraz geç gördüm. Öncelikle düşüncelerinizi geç de olsa okuduğum için şanslıyım. Kampanyaların çıkış süreci şu şekilde... Öncelikle markanın temsilcisi firmayla bir araya gelip alınabilecek en iyi indirim için bir pazarlık sürecine giriyoruz. Sonrasında bize sağlayabilecek stoklar vb. belirleniyor. PSF dediğimiz (Perakende Satış Fiyatı) - yani mağaza fiyatını markanın sahibi olan firma bize bildiriyor ancak genelde bunu öncelikle internet üzerinde aynen sizlerin yaptığı gibi araştırıp o şekilde kampanyayı çıkıyoruz. bu firmalar ile yaptığımız anlaşmalarda bizimle aynı anda baska yerde daha düşük bir fiyatın olmaması konusunda bir madde var. Ancak kanunlar gereği bu süreci çok uzun tutmamız mumkun değil, yani firmaya 'bizden daha düşük fiyata satamazsınız' yada '3 ay içerisinde baska bir yerde daha düşük yada aynı fiyata olmayacak' gibi bir madde ekleme şansımız yok. Yani kampanya bitiş süreci sonrasında firma bu konuda özgür. Bu tip sorunlar yaşadığımız firmalar ile daha sonra çalışmamayı tercih ediyoruz. Bunun dışında bir de fiyatı piyasada çok değişkenlik gösteren markalar var. Bunlar daha çok komodite olmuş markaların ürünleri. Bu tip markalar maalesef dönem dönem değişik yerlere stoklu mal vermek adına özel indirimler sunuyor. Stoğuna alım yapan firmalar bunları satamadığı durumda piyasaya ellerindeki ürünleri eritmek için çok ucuza sunabiliyorlar. Bu tip markaların kampanyalarını yaparken  gerekirse kar etmeksizin satmak durumunda kalabiliyoruz (maalesef istemesekde musterilerimiz talep ettiği için bu kampanyaları çıkmak durumundayız). özetle; kesinlikle insanları kandırmak isteğinde değiliz. PSF fiyatları ile oynamıyoruz ve hatta gerekirse birçok kampanyayı çıkmamayı tercih ediyoruz. unnado.com için en önemli konu müşteri memnuniyeti ve bunun için de en ufak bir soruna en hızlı şekilde geri dönmeye çalışıyoruz (sorularınız en fazla 1-2 saat içerisinde cevaplanır ve eğer saat uygun ise size telefon ile bilgi verilir). unnado olarak anneler ile çalıştığımızı biliyoruz ve aynen burada olduğu gibi annelerin hassasiyetlerini paylaşıyoruz. Lütfen eleştirilerinizi burada paylaştığınız gibi bize de direkt olarak bildirin (destek@unnado.com) ki size en kısa surede cevap verebilelim ve eğer bir hatamız var ise hemen düzeltelim (gerekiyorsa kampanyayı yayından kaldırıyoruz ve bunun inanın birçok kez yaptık). Şimdiden tesekkur ederim. Bu post'u takip etmeye devam edeceğiz. 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...