BİM MARKETLERİNDE EĞİTİCİ ÇİFTLİK HALISI

<123>

Ynt: BİM MARKETLERİNDE EĞİTİCİ ÇİFTLİK HALISI

01/24/2012 13:40:00

:))akıllıca

01/26/2012 06:56:00

biz bunu okulda kullanıyoruz ve gerçekten çok güzel sesli olması ilgi ve dikkat için süper bişey fiyatı gayet uygunmuş bende kızıma alayımm

YANSIMA anne, baba, çocuk enstitüsünden herkese merhabalar.

01/26/2012 07:49:00

YANSIMA 0 - 14 yaş çocuklarla çalışan, psikolojik danışma merkezi.
bünyemizde aile danışmanlığı, saatlik okul öncesi aktivitesi, çocuk yogası, nefes atölyesi ve  BERARD işitsel algı eğitimi verilmektedir.
bilgi almak için 242. 324 2503 numaralı telefondan yardımcı olabilirim.
bunun dışında merak ettiğiniz 0- 6 yaş çocuklarıyla ilgili konuları da buradan danışabilirsiniz.
bende 2 yaş 3 aylı bir erkek çocuğu annesiyim, aktiviteleri takip edebildiğimce kaçırmamaya çalışacağım, bir buluşma gerçekleşirse, toplantı sonrası da yüzyüze sıkıntılarınızı konuşabilir.
herkese bu soğuk aylarda boool sağlık diliyorum.
Meltem Ünay Kocakuş
sevgileerr :o)

YANSIMA anne, baba, çocuk enstitüsünden herkese merhabalar.

01/26/2012 07:51:00

YANSIMA 0 - 14 yaş çocuklarla çalışan, psikolojik danışma merkezi.
bünyemizde aile danışmanlığı, saatlik okul öncesi aktivitesi, çocuk yogası, nefes atölyesi ve  BERARD işitsel algı eğitimi verilmektedir.
bilgi almak için 242. 324 2503 numaralı telefondan yardımcı olabilirim.
bunun dışında merak ettiğiniz 0- 6 yaş çocuklarıyla ilgili konuları da buradan danışabilirsiniz.
bende 2 yaş 3 aylı bir erkek çocuğu annesiyim, aktiviteleri takip edebildiğimce kaçırmamaya çalışacağım, bir buluşma gerçekleşirse, toplantı sonrası da yüzyüze sıkıntılarınızı konuşabilir.
herkese bu soğuk aylarda boool sağlık diliyorum.
Meltem Ünay Kocakuş
sevgileerr :o)

02/03/2012 14:30:00

keremkerem tşk ederiz çiftlik halımızı aldık...kızım çok sevdi:)))

02/03/2012 16:15:00

yazmayı unuttum eminecim sağolasın;biz de aldık :)

02/03/2012 16:26:00

bende aldım çok güzel arı sesleri horoz at sesi ali baba çifliği şarkası derken kafa mşişti birde kendilerini anlatıyorlar ya ben en çok onu sevdim

02/03/2012 16:37:00

Ben az önce güncellemede yazmıştım aldım gerçekten çok güzel hayvanları tanıtıyo kendilerini anlatıyolar oyunda var kuzu nerde at nerde vs.alkış yapıyo güzel yani

02/03/2012 16:48:00

bende aldım.ama ses çok kötü daha tiz bi ses olabilirdi.bebeğim daha küçük olduğu için pek anlamadı ama ilerde anlar :)

02/03/2012 17:48:00

bende aldım ama geri verdim..pek hoşuma gitmedi..eğitici laptopumuz var ona çok benzettim..seside iyi değildi,beren su ürktü..hayvanları doğada,hayvanat bahçesinde filan tanıması daha kalıcı olur..çok gereksiz bir oyuncak gibi geldi bana..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...