2 evlat ayrilir mi

01/29/2016 07:52:00

Oncelikle merhaba biraz caninizi sikayim 19 yasindayim 2 cocuk annesiyim kizim 5 yasinda oglumsa 2 aylik esim 35 yasinda ve kizim 13 yasinda ugradigim cinsel istismar yoluyla dunyaya getirdigim melegim oglumsa esimin yasindan dolayi bieazda zorlamayla sahip oldugum prensim kizima ablam bakıyor elimde olmayan sebeplrden onun cocugu olmadigi icin kizimi kendi cocugu gibi seviyor ama su aralar bi oglum daha oldugu dan kizimi gormem sikintiya girdi zaten hamileyken psikolojisi bozulacak bahanesiyle beni ondan epeyce uzaklastirdi ve simdi onu her gormek istedigimde bir orduyla kavga ediyorum cok yoruldum cok bunaldim esimle hergun tartisiyorum cinsel ve normal yonden artik birbirimize uymuyor uyamiyoruz aramizdaki yas farki beni cok zorluyor derdimi paylasmak istedim caninizi siktimsa ozur dilerim =(

Ynt: 2 evlat ayrilir mi

01/29/2016 11:57:00

Sevgili anne,  5 yaşındaki kızınız biyolojik annesinin siz olduğunu biliyor mu? Yoksa teyzesini mi anne olarak biliyor. eğer çocuğa doğru bilgiler verilmediyse, ablanız da kaybetme korkusu yaşıyor ve bunu türlü bahanelerle sizi uzakta tutarak yansıtıyor olabilir.

Bir orduyla kavga ediyorum derken, ailenin diğer fertleri de mi sizin karşınızda. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...