paraminide huggies kampanyası var!

<12>
04/02/2011 07:51:00

paramini' de Huggies'e Özel Dev Kampanya!
3 Adet Jumbo Boy Bebek Bezi + 3 Adet 64'lü Islak Havlu, Kargo Dahil, Evinize Teslim sadece 49,90 TL

Ynt: paraminide huggies kampanyası var!

04/02/2011 08:06:00

ben bu markayı kullanmadım.molkfix i denedim ama  çok sert. bu nasıl sizce?

04/02/2011 08:54:00

ben huggıes  kullanmıştım kagıt gibi çişi bile zor emdii bitmek bilmedi şuan molfix kullanıyoruz yumuşacık bazı yerler çakma molfix satıo onlar sert oluo bizim burdada biyer var hep çakma bez hemde aynı fiyata sizede öledenk geldi sanırım

04/02/2011 09:03:00

biz hep huggies kullandık bir ara molfixi denedik ama pişik yaptı sadece geceleri prima kullanıyoruz,huggiesi tavsiye ederim:)

04/02/2011 09:10:00

esila çok şaşırdım. oysa ki migrostan almıştım molfixi. ben premium care kullanıyorum. çok memnunum. ama fiyatı uygun olunca denesem mi dedim?

sinem_deniz geceleri neden prima? huggies kuru tutmuyor mu?

bu arada ıslak mendilde huggiesten başkasını kullanamıyorum.

04/02/2011 09:16:00

evet çagdaş bende aldıgımda çok şaşırmıştım özlem market adıı.sıvı sabun aldım 3litre çöpe attım o bile doldurma çıktı ordan alışveriş yapanlardan da aynısını duyunca birdaha almadım ben 2.ayımızdan beri molfix kullanıyorum çokmemnunum semt olarak nerdesin

04/02/2011 09:18:00

biz gece hiç alt değiştirmiyoruz ve huggies maalesef 12 saat dayanamıyor:(

04/02/2011 10:04:00

esila migrosta da bu oluyorsa vah diyorum memleketin haline. ben eryamandayım. siz?
bu arada ben bir paketi bitirmek için neler çektim molfikste. kraft kağıdı bilir misiniz? aynı onun gibiydi:)

sinem_deniz saf ve doğal olanını denediniz mi? asıl onu merak ediyorum ben:)
benim çişli oğlumun sabah altını açıyorum. poposu kupkuru.

acaba gerçek molfiks de böyle mi? 12 saat dayanır mı? sinem siz de mi sahteye denk geldiniz acaba? kızlar primayı denediniz mi?

04/02/2011 10:12:00

çocukla yazınca böyle oluyor işte. bir yerde başka yere atlamışım, 50 tane soru sormuşum:)

04/02/2011 11:16:00

ben bbagcılardayım genelde kampanyadaki ürünler çakma oluo migrosu hiçbilmiyorum ben14saat bile hiç değiştirmiyorum gece molfixte çiş dolu oluo ama poposu kuru yani etkilenmio  uyu oyna denemiştim prima yanık gibi pişik yaptı

04/02/2011 11:34:00

ben primada aktif bebek ve premium care kullandım. arkadaşlarımın çoğu da memnun. uyu oynayı da denemedim. ama çok merak ettim. bi kampanya denk gelirse diğerlerini denerim.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...