Dünya'ya Hoşgeldin Ysmn'in pamuk kızı Elif :)

<12>
06/16/2011 10:02:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Dünya'ya Hoşgeldin Ysmn'in pamuk kızı Elif :)

06/16/2011 10:05:00

Hoşgeldin Elif :)))

Sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum sana.

Yasemin,eşinle,oğlunla ve kızınla kocaman güzel ailenle hep mutlu olun.Allah analı babalı büyütsün.

Sevgiler

Nil

06/16/2011 10:46:00

Çiğdem&Bartu
Sevgilerimizle...
Bu sözleri   bir rastlantı sonucu okurken çok duygulanmıştım  saklamak istedim kısmet bugüneymiş 
Annene ve babana hoş geldin.
Hoş geldin bebek aramıza.
Hoş geldin. Masum yüreğini alıp karşı kıyıdan yürüdün geldin buralara. Ellerinde ışığı sönmemiş yıldızlar gözlerinde yeni dünyaya salınan ilk şaşkın bakışların ışığıyla sen de merhaba dedin taze güne aydınlığa. Avuçlarında ötelerin temizliği ve sıcaklığı var hala. Kalbin bir kuşun kalbi gibi ürkek ve kırılgan. Tenine henüz değmemiş rüzgarın hoyrat eli. O kentin ortasında henüz yenisin çok yenisin. Annenin sıcak teni şefkatli elleri ve merhametle atan yufka kalbi senin için çarpacak bundan böyle. Şarkıları ninnileri senin için söyleyecek.
Hoş geldin Elif bebek

06/16/2011 11:31:00

Hoş geldin ELİF dünyaya  ,güzel yuvana .

Yasemin geçmiş olsun evlatların ve eşinle mutlu dolu ,sağlıklı bir hayat geçirin .

06/16/2011 11:40:00

Hoşgeldin Elif:) Ailenle nice sağlıklı ve güzel yıllara...

Yasemin anne, hem geçmiş hem hayırlı olsun:)

06/16/2011 12:02:00

sağlıklı,şanslı ve başarılı bir ömrü olsun elifin..Yasemin,ikinci kez anneliği tadıyor olman ne kadar güzel...

06/16/2011 12:02:00

yasemincim geçmiş olsun..yeni yavrun hayırlı uğurlu olsun

hoşgeldi pembe minik elif hanım...

sağlıklı,mutlu bir hayat dilerim ailenle birlikte..

sevgiler

06/16/2011 12:33:00

hoşgeldin Eliiiff, seni seviyoruuuzzz
Ömrün güzel olsun

06/16/2011 13:06:00

geçmiş olsun yasemin....Elif bebek ailenle mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmen dileğiyle iyiki doğdun...

06/16/2011 13:15:00

Hoşgeldin Elif bebek,

Ne güzel, şimdi evinizde kocaman heyecanlar, kocaman sevinç, karmakarışık duygular var. Mis kokulu, pembecik bebek, huzurlu, sağlıklı bir yaşam diliyorum sana da, minik abine de:)))

06/16/2011 13:18:00

saglikla, guzellikle buyusun, bahti acik olsun :)
yasemin, senin de yeni anneligin kutlu olsun.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...