Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

<12345>
07/05/2011 21:05:00

Sarı bıdık, tatlı Poyraz, sanatçı olacağı şimdiden belli canımın içi Poyraz...doğum günün kutlu olsun, nice mutluluklarla dolu güzel yaşlar dilerim sana...Hep gülsün güzel yüzün, şanssızlıklar hemencecik bıraksın gitsin seni, hep iyi ol sen, hep mutlu ol.

Banucum, iyi ki tanımışım seni, iyi ki arkadaşım olmuşsun...anneliğinin 2.yılı kutlu olsun canım benim.

Ynt: Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

07/05/2011 21:13:00

Poyraz, adamımsın! Seni gerçekten çok seviyorum, anneni de seviyorum ama bu aralar biraz gıcığım kendisine aramızda bi adres mevzusu var da. Sana göndereceğim hediyeyi, onunkinden daha çok seversin diye depresyona girmiş durumda :P

Adamıııım, Poyraz'ım, ortadoğulu oğlum, seni çok seviyorum ve iyi ki, iyi ki doğdun diyorum... Sağlıklı, mutlulukla dolu bir yaş, bir ömür dilerim sana... Adamımsın!

07/06/2011 04:26:00

mutlu yıllar poyraz:)banucum seninde kutlarım. nice yaşlara:)

07/06/2011 04:59:00

Dogum gunun kutlu olsun Poyrazcim.Nice nice guzel yillara.

07/06/2011 05:02:00

Poyrazzz iyiki dogdunnnn,akıllı oglum benim,sarı bıdıkım benimmm,meme delisi oglumm nice nice senelerin olsun saglıkla sıhhatle :)

07/06/2011 05:27:00

nice senelere Poyraaaaz, mutlu yıllar diliyorum.

07/06/2011 05:30:00

Nice mutlu yıllara Poyraz. Sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol oyuncaklı yeni bir yaşın olsun.

07/06/2011 05:39:00

Poyrazım, ben seni çok severim bilen bilir. Ama makul sebeplerim var:) Bir kere çok yakışıklısın ki bu sağlam sebep:) İkincisi, çok esprilisin. Sonra, gülümsemen şahane, yaratıcı ve sanatcı ruhlusun. Düşündüm Poyrazım hayatımın erkeği olabilirmişsin:) Ama seviniyorum yabancıya gitmedin:) Banumun hayatının erkeği oldun:P Sen iyi ki doğdun kuzum, iyi ki tanıdım ben seni güzel oğlum. Sayenizde öğrendim anneliğin nasıl çok hissettirdiğini. Banum, canım benim, yolla Zeloya şu adresi, sinirini benden çıkarır sonra:P Arkadaşım sen ve memelerin iyi ki varmışsınız:) Öperim ikinizi de

07/06/2011 05:47:00

Mutlu yıllar Poyraaz..Sağlıklı,huzurlu,mutlu ve de uzuuuuuuun ömürlerin olsun inşallah;)

07/06/2011 05:49:00

poyrazz ıyıkı dogdun akıllı bıdık :) nıce saglıklı mutlu yılların olsun ınsallah

banu'cum senıde tebrık edıyorum nıce yıllara hep bırlıkte...

her ıkınızıde opuyorum ;)

07/06/2011 05:53:00

Sevgili Poyraz

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim bebeğim

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...