Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

Ynt: Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

07/06/2011 05:56:00

Sağlık huzur ve sevgi dolu günlerin olsun sevdiklerinle yakışıklı minik
adam!

07/06/2011 05:58:00

Poyraz, adamım benim diyor herkes sana, demek ki var bu cümlede bir gerçeklik payı :) Benim de içimden hep öyle demek geliyor sana. Şurada yakından takip edebildiğim bebeklerden birisin. Aa bebek mi dedim, 2 yaş sonrası abi demek lazım artık :)

Nice mutlu, sağlıklı, huzurlu sevdiklerinle beraberce geçireceğin yaşlar diliyorum sana. Anneni de senin annen olduğu için tebrik ediyorum. Annelikte de nice yıllara inşallah Banucum, sevgilerimle :)

07/06/2011 06:11:00

iyiki doğdun poyraz'cım..mutlu nıce senelere...Banucum tebrık ederım senıde..sevgiler...

07/06/2011 06:12:00

Poyraz, tatlı yakışıklı ve akıllı oğlum...

Burada dişlerimi sıka sıka sevdiğim pek çok çocuktan çok daha farklı çok daha özelsin sen benim için biliyorsun...İçim titreye titreye severim seni. Aklına ve  zekana hayranım...Özel ayrıcalıklısın hep...Demek 2 yaş oldun..Demek artık neredeyse abi oldun:) Allahımdan sana sağlıklı, mutlu, başarılı ve her daim yaşama sevinci ile dolu bir ömür diliyorum...İyiyki doğmuşsum yavrum...Doğum günün kutlu olsun...O tatlı yanaklarından koklayarak öpüyorum seni...

Banucuğum,

Poyraz'ın annesi olmak demek evet senide ayrıcalıklı kılıyor. İyiki seni tanımışım ve  iyiki Poyraz'ın annesi olmuşsun...Ne mutlu sana ki bence böyle özel bir evlada sahipsin...
Senin de anneliğinin 2. yılını kutlar öperim...

Hülya

07/06/2011 06:17:00

Poyraz'ım adamım,yakışıklı oğlum, iyi ki doğdun....

Deli dolu, tatlı bir annenin iki senelik yolculuğunun belirli bir kısmına uzaktanda olsa izleyerek,sevinerek,üzülerek,şaşırarak,çok gülerek ve adınızı görünce hep gülümseyerek dahil oldum,seni tanıdım,anneni tanıdım,çok sevdim,iyi ki varsınız.

Nice senelere sağlıkla,mutlulukla,sevgiyle...

Nil

07/06/2011 06:26:00

Poyraz, tatlı annenin yakışıklı kuzusu, iyi ki doğdun.
Nice güzel yılların olsun sağlıkla mutlulukla, doğum günün kutlu olsun.

07/06/2011 06:32:00

Mutlu,sağlıklı ve huzur dolu bir hayatın olsun "Poyraz"...
Doğum Günün Kutlu Olsun!!!

Banucum anneliğinin yeni yaşını kutlarım...
Sevgiler!

07/06/2011 06:33:00

Nice güzel yaşlara Poyraz! İyi ki doğmuşsun!

Banu'cum, senin de anneliğinin 2. yıldönümü kutlu olsun!

07/06/2011 06:33:00

Canım Poyraz'ım, doğum günün kutlu olsun bebeğim. Sağlıkla, mutlulukla, sevgiyle, bol kahkahayla, huzurla geçsin ömrün...

07/06/2011 06:40:00

doğum günün kutlu olsun poyraz . iyiki doğmuşsunn . nice, sağlıklı , mutlu yıllara dilerim sana güzel kuzuu

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...