Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

<12345>

Ynt: Poyrazcım canım doğum günün kutlu olsun

07/06/2011 16:53:00

Mutlu yıllar Poyraz'cım.. Annesine güzel bir 2 yaş sunar inşallah:))

07/06/2011 20:12:00

Bugune dair birseyler yazmak istiyordum nurtime. Mesajlarinizi uzuun uzuun sindire sindire okumak. Sonra siirsel yanitlar yazmak.

Ama daha simdi ilk kez tek basimayim ve oturuyorum. Daha simdi ilk kez guzel guzel dusunecek firsatim var ama gozlerim kapanmak uzere.

Sevgilinden gelen ask mektuplarini babandan gizli okur gibi kiyida kosede tuvalette falan okudum herseyi yani turkun gozleri tuvalette doldu bugun :) ben bugune dair hic bir sey yazamadim, fasulyeden blogger oldugum halde. Ama sizlerin mesajlari cok guzel bir ani olacak ve bence bizi benden daha guzel anlatmissiniz, ben cok fena giydirecektim poyraz'a da kendime de :p sizin sozlerinizi saklamak daha anlamli olacak.

Anneligime, ogluma, bugune kattiginiz hersey icin, (sadece bugun kattiklarinizdan bahsetmiyorum) hepinize ayri ayri cok tesekkur ederim.

Sevgilerimle

07/06/2011 20:31:00

doğum günün kutlu olsun poyraz:)

07/06/2011 20:57:00

Heeppi börtdey tuu yuu, mandalina suyuu, yap çişinii uyuuu, heppi börtdeey tuu yuuu poooyraaaaazz :))

07/06/2011 21:49:00

Dünya tatlısı Poyraz, yakışıklı, akıllı, becerikli oğluş...
Yeni yaşın kutlu olsun, en önemlisi  mutluluk daim olsun hayatında, sağlıkla büyü.
Doğum günün kutlu olsun:)

07/07/2011 07:01:00

Tatli Poyraz'cim, dogumgununu kacirdim mi yoksa? Sana nice mutlu, saglikli, neseli yaslar diliyorum... annenle, babanla, dayinla, anneannenle ve tum diger sevdiklerin ve seveceklerinle. Annene bakma sen, o seni cok sevdigi icin boyle eseleyip duruyor. ;)) oyun grubunda iyi eglenceler diliyorum sana. En kisa zamanda tekrar goruselim.

07/07/2011 20:02:00

Cok tesekkurler teyzeleri :) Poyraz da akli erse sizi cok severdi, simdilik ben onun yerine seviyorum :) cok sagolun...

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...