ayakkabı arıyorum

<12>
04/20/2012 12:51:00

yaz ıcın 19 yada 20 numara ayakkabı arıyorum.bılek kısmının kalın olması onemlı. henuz yurumedı ama yurume ıhtımalınekarsın bılegını koruması ıcın. ankara da olursa sevınırım. kızımın ayak numarasını bılmıyorum cunku

Ynt: ayakkabı arıyorum

04/20/2012 12:53:00

ayakkabı için başka bir çocuğun ayakkabısını giydirmeyin diyorlar, ayakkabı ayağa göre şekil alıyor ve sonra başka bir çocuk giydiğinde o şekle göre kalıyor ayağı içinde.  yine de siz bilirsiniz

04/20/2012 13:05:00

verdıgınız bılgı ıcın tesekkurler. hıc haberım yoktu. benım kızımın 7-8 ayakkabısı var 1 ve 2 numara en fazla 3 kere gıymıstır her bırını. oyle tertemız durunca benımkıler, dıgerlerını de aynı sekılde dusunmustum. hıc aklıma gelmedı bu sızın dedıgınız

04/20/2012 13:08:00

bir de en önemlisi çıplak ayakla yürümesi, ayağını hiçbir kalıba sokmadan. yaza denk geleceği için şanslısınız, ama dışarısı için bir ayakkabı edinmek gerek.

04/20/2012 13:09:00

ben bunu tecrübeli bir ayakkabıcıya sordum bu sekilde yorumları okuyunca tereddütte kaldım fakat ayakkabıcı hiç bir sorun teşkil etmez dedi 

04/20/2012 13:12:00

evde yurutuyoru cıplak ayala basıyor ama duz taban olur mu dıye ayakkabı aayım dedım hem ev hem dsarı ıcın. onerılen bır marka var mı cocuk ıcın? ılk adım ayakkabısı denılen selerın dıgerlerınden ne farkı var?

bır de sıstem hata verdı yenıden deneyınız yazısı cıkmıstı hep. ben de oyle dedı dıye yenıle yapmıstım sayfayı bır suru gereksız konu acmısım. nasıl slınır onlar?

04/20/2012 13:14:00

ben vicco nun kini almıştım bu konuda ün yapmış markalar var ama o kadar para verme derim 35 tl ye almıştım aynı ürünü 65 e satan mağazada vardı civil mağazası yakınsa oarya bak derim tamamen deri vicco ilk adım aykkabısı arıyorum dersen yardımcı olurlar

04/20/2012 13:17:00

bence de cok gereksız bı yaz gıyecegı ayakkabıya o kadar para vermek ama bebegım bu ıhtıyac varsa alınacak mecbur... cıvıl nerede var ankarada busra?

04/20/2012 13:26:00

tesekkurler bayanlar

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...