hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

01/18/2012 09:14:00

çalışmayan anneler size sesleniyorum !!!! 

malum kış geldi, havalar soğudu, evlere kapandık, parklar bahçeler yalan oldu. hafta içi birçoğumuz çocuklarımızla bire bir ilgileniyoruz ve apartman hayatı da artık eskisi gibi değil, ben birçok komşuyu tanımıyorum mesela, hem çocuklar sıkılıyor, hem de bizler. 

ben maltepe (idealtepe)' de oturuyorum ve anadolu yakasında hafta içi düzenli bir oyun grubu kuralım diyorum, evlerde sırayla toplanalım. bir tane de oyun ablası bulalım, eğlendirsin çocukları.  biz de tanışalım hem çay, kahve muhabbet...  

bir de şöyle bir fikir gelişti kafamda ev sahibi de o gün sadece evini toplasın, temizlesin bi çay yapsın yeter, misafirlerden gelenler de herkes 1 çeşit bir şey (kek, börek, salata vs.) yapsın ya da alsın. 

yakın zamanda organize olmak dileğiyle diyor, yorum ve önerilerinizi bekliyorum...

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

01/18/2012 09:50:00

Merhaba oyun ablası da düşünürseniz ben yardımcı olabilirim.

01/18/2012 11:49:00

bizim ufak çaplı bir ev grubumuz var hafta sonları uygun oldukça biraraya geliyoruz. şu da bir gerçekki çok çocuk evin içinde biraz zor olur. biz 4 çocuk ve anneyiz orda bile arada kriz yaratabiliyorlar. oyun evleri en iyisi sanırım bu konuda. aslında bir oyun evinde karar kılıp her hafta oraya gitmek lazım sanırım.

01/18/2012 13:29:00

Merhaba ,

Evde ev sahibesi içi yorucu olabilir diye düşünüyorum bende ama dışarıda(örn. zuzu cafe  vs .. )gibi mekanlarda bir araya gelinebilir  hem çocuklar oynar hemde anneler yorulmamış olur.Böyle bir şey olursa bizde kızımla katılabiliriz.

01/18/2012 13:31:00

bence de her hafta giebilsek oyun cafesine harika olur

01/18/2012 13:52:00

Biz de gelmek isteriz.Aklıma kids corners geliyor.Nurturia sayesinde baya popüler oldu..

01/18/2012 15:21:00

merhabalar.
nerede kids corners?

01/18/2012 16:45:00

Merhabalar...
Düzenli bir oyun grubu fikri çok güzel bir fikir bence de.
İlk olarak kids corner gibi dışarıda uygun bir yerde buluşalım. Grubun sayısına ve kaynaşma durumuna göre arasıra evlerde de buluşmalar yapılabilir. Oyun Ablası bulmak konusunda hemfikirim. Bu sayede biz de anneler olarak daha rahat tanışma ve sohbet etme imkanı bulabiliriz.

01/18/2012 16:47:00

kids corner göztepe de medishanım

01/18/2012 17:25:00

ben de merak ediyorum aslında kids corner'ı, o zaman herkes hemfikir ise önümüzdeki hafta içinde bir gün belirleyelim ve toplanalım, tanışalım, daha sonrasına da bakarız. Kids corner'da daha önce bir organizasyon yapıldı sanırım, nasıl bir yer olduğuyla ilgili bilgisi olan var mı? rahat bir mekan mı çocuklar ve bizler için, çocuk için yemek var mı vs. vs.? zuzu cafeyi duymadım, nerede ki??

01/18/2012 21:14:00

kidscorner çocuklar için çok uygun.oyun ablaları var zaten. yediğiniz içtiğinze para ödüyorsunuz + 5 tl de oyun sahası için. çocuk menüsü köfte falan vardı ama sizinkliler ne yer bilemiyorum. Biz çok keyif aldık gittiğimizde. kısmetse bu pazar da. babayla gidicez. çocuklar için uygun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...