hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

01/30/2012 22:05:00

Birşey sorabilir miyim? Retto'daki oyun alanında oyun ablası vs gibi birşey var mı acaba? Giden olduysa bilgi verebilir mi?
Kids Corner'da ablalar var, çocuklara oyun oynatıyorlar. Orası gibi mi acaba?
İlgilenen birilerinin olması daha iyi olur sanki, sizce?

01/30/2012 22:10:00

Bildiğim kadarıyla yok.Sitesinde 3 yaş altı ebeveyn kontrolünde girebilir yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Biz dün Kids Corner'daydık ve hep çocukların yanında oyun alanındaydık.Hepberaber oynadık.Bizim için fark etmez iki mekana da uyarız..

01/30/2012 22:10:00

Bildiğim kadarıyla yok.Sitesinde 3 yaş altı ebeveyn kontrolünde girebilir yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Biz dün Kids Corner'daydık ve hep çocukların yanında oyun alanındaydık.Hepberaber oynadık.Bizim için fark etmez iki mekana da uyarız..

01/30/2012 23:18:00

merhaba arkadaslar retro da 3 yas altı ebeveynli giriyor ben dun ordaydım bizzat okudum talimatları zaten olan ablada sadece giriste duruyor cocuklara baktıgı fln yok ben acıkcası ne yemeklerini nede mekanı pek tuttum ama yazın guzel oluyormus baya ama ok lenirse gelirim tabii.

01/31/2012 09:41:00

ben de 1 sefer gittim, oyun alanına 3 yaş altını ebeveyn olmadan almıyorlar, çocukların başında olmamız gerekiyor yani, yer sahilde olduğu için ulaşım açısından herkese uygun olmayabilir dedi hülya da, hafta içi ulaşım problemi olmayan ve fırsat satın alanlarla toplanabiliriz, kids corner organizasyonunu ayrıca yine yapabiliriz isterseniz.

01/31/2012 10:51:00

Benim tercihim Kids Corner olur, ama çoğunluğa uyarım..

01/31/2012 11:14:00

Bu haftada böyle karlıymış.Ne yapıcaz kızlar.İptal etmeyelim bence.Ulaşım açısından Kids Corner daha iyi gibi geliyor bana.Herkes durumunu belirtirse sayı belli olur,ne dersiniz?

Biz geliyoruz

Hülya-Çınar

01/31/2012 12:14:00

pelin-demir

deniz-emir (fasülyeden) =)
yollarda buzlanma olmazsa geliyoruz. 

01/31/2012 12:22:00

Merhaba ben ilk defa katılıyorum umarım buluşma kids corner da olur

Nazlı ali

01/31/2012 12:29:00

Ayy süt kokulu bebek görmeyeli çok zaman oldu:((Bol bol koklarız Emir'i.Annesi izin var dimi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...