hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/03/2012 22:26:00

Bizde çok mutlu olduk sizi tanıdığımıza alinin keyfine diyecek yoktu oyun ablasını perişan etti tekrar görüşmek dilegİyle

02/03/2012 22:37:00

Ama Ali çok tatlıydı, çok baldı, çok kuzuydu :)
Ben bu kadar güler yüzlü bir erkek çocuk görmedim bugüne kadar, yaramazda değil hiç, çok uıyumluydu kuzum, Allah nazarlardan saklasın..

02/03/2012 23:00:00

Amin canım trşekürler

02/04/2012 20:44:00

arkadaşlar salı günü ne oldu? buluşuluyor mu?

02/04/2012 20:51:00

önümüzdeki hafta için farklı bir grupda da kids corner kıpraşmasına rastladım. ben burada konuyu açtığımdan beri hava şartlarından dolayı malesef toplanamadıkve en son  7 şubat salı gününe kadar vermiştik fakat 1 haftada 2 kıpraşma olmasın, herkes bir arada olsun diye düşündüm. 10 şubat cuma günü saat 14:30 olarak belirlenmiş zaman. ben bu tarihteki kıpraşmaya katılacağım, burda konuştuğumuz tüm arkadaşları da bekliyoruz. 

02/04/2012 20:54:00

heh tamam buldum ben onu karıştırdım hatta noluyo dedim =) görüşürüz o zaman cuma günü =)

02/04/2012 20:57:00

senden kaçmaz zaten :) görüşürüz cumaya :)

02/04/2012 22:21:00

Merhabalar,
Açıkçası ben daha küçük ve samimi gruplar olmasını tercih ederim. Cuma günü bizim Nazlı ve Canan ile yaptığımız sohbet bana çok keyif vermişti. Daha kalabalık grupların hem anneler hem de çocuklar açısından verimli olmayacağını düşünüyorum. Hatta bakıcı ablalar açısından da zor olsa gerek :) 5 kişi maksimum sayı olmalı diye düşünüyorum,nacizane..
Cumaları buluşma fikrimizden caymadık biz bildiğim kadarıyla Süheyla, sen neden bir başka gruba dahil olmak istedin acaba?

02/05/2012 08:42:00

başka bir gruba dahil olmadım Ayşin, aslınca burada konuyu açtığımda bu kadar talep olacağını düşünmemiştim ve ilk yazdığım şey de her cuma kids corner'de toplanmak değildi. ilk sefer için kids cornerda buluşma kararı aldıktan sonra ve  kardan dolayı sürekli ertelenince sanki her cuma dışarıda bir buluşma olacakmış gibi algılandı. aslında kafamdaki düşünce senin de söylediğin gibi 4-5 kişilik gruplar halinde olalım ve evlerde bir oyun grubu kurmaktı.

sonra kamelya28 nickli arkadaş  "İlk olarak kids corner gibi dışarıda uygun bir yerde buluşalım. Grubun sayısına ve kaynaşma durumuna göre arasıra evlerde de buluşmalar yapılabilir. Oyun Ablası bulmak konusunda hemfikirim. Bu sayede biz de anneler olarak daha rahat tanışma ve sohbet etme imkanı bulabiliriz." dedi ve bu fikir sayesinde gelmek isteyen tüm arkadaşlarla tanışalım, sonrasında da evleri yakın olanlar ve benim gibi düşünenlerle oyun ablası eşliğinde bir ev grubumuz olsun istedim. 

dün akşam da, daha önceden bu konu altında geleceğini bildirip sonrasında diğer gruba da katılımını bildiren arkadaşları görünce aynı haftada 2 gün buluşma olmasın, insanlar bölünmesin ve tek seferde görüşelim diye düşündüm. aslında saat olarak benim için 11:30 çok daha uygun. bu gruptan gelmek isteyen arkadaşlara da söyleyeyim ben cuma günü 11:30 da orada olmayı planlıyorum. gelmek isteyenleri beklerim... 

02/05/2012 08:47:00

biz de grubunuzu bozmayalım o zaman 11. 30'da geliriz süheyla biz de.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...