hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/05/2012 19:59:00

Ev grubuna da uyarım ben, yani benim için farketmez. Bizde Nazlı ve Canan ile konuşmuştuk bunu yapabiliriz diye. Hatta sanırım haftada birden fazla buluşmaya uyum sağlayacak ve bunu isteyecek arkadaşlarda var aramızda, yanılıyor muyum?
Herkes fikir beyan etse çok iyi olacak alsında.

İnşallah bu hafta yine kar engeline takılmayız, yine güzel bir sohbet yapabiliriz :)

02/05/2012 20:02:00

pelin haftada birden daha fazla istiyordu ama ben pelin adına konuşmak istemedim. cuma günü konuşursunuz olur mu?

02/05/2012 20:42:00

Biz dun Gymboree ye kayit olduk.Artik Pazartesi,carsamba ve cuma lari gidiyoruz.

Bende Aysin'e katiliyorum superdi ilk bulusmamis.Ama arkadaslarim biz malesef cuma lari olamiyoruz.persembeleri ne dersiniz?biliyorum Deva sali gunleri gidiyor Gymboree ye.Nazli senin ve Ali icinde uygunsa?

02/05/2012 20:50:00

gruplar pek bir karıştı ambole oldum ben:) kendi adıma cuma saat 11.30 daha uygun olduğu için ona katılmak istiyorum.yakın civarlardaki ev toplantıları benim için de çok uygun. bunu cuma günü bir araya geldiğimizde konuşup rutine bağlayalım derim bende.

02/05/2012 21:13:00

Canancım dün Buse ögretmen iletti selamını, cok sevindim Ada adına :) School Skills programına baslıyorsunuz sanırım degil mi? Evet, biz salı ve cumartesi günleri gidiyoruz, bunların dısındaki hergün ben verilecek karara uyarım. Herkesten tercihlerini ve uygun oldukları-olmadıkları günleri belirtmesini rica edelim, ona göre bir karara varalım, olabilir mi?

02/05/2012 21:20:00

Persembe ve Cuma günleri icin oyları alalım?

02/05/2012 21:24:00

fark etmiyor bizim için.

02/05/2012 22:15:00

Persembe..

02/06/2012 10:23:00

Benim için gün farketmez ama cananında gelmesini isterim perşembe olabilir.

02/06/2012 12:24:00

@Süheyla
@Ervinveannesi
@Turkuaz_naz
@Merve

İsmini hatırlayabildiğim arkadaşlar lütfen sizde perşembe gününün size uygun olup olmadığını söyleyin. Ona göre programı yapalım artık :)

İsmini yazmayı unuttuğum ve katılmak isteyen arkadaşlar varsa lütfen sizde tercihinizi belirtin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...