hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/06/2012 12:40:00

merve yazmışsınız eğer o bensem ben cuma günkü buluşmaya katılıyorum..  bilginize..

02/06/2012 13:00:00

kids cornerda oyun grubu başlıyor ama salı perşembe bilginiz olsun. saat uyuşmazlığı olabilir dolu olabilirler. bize uyar günler fark etmez,önemli olan toplanmak.perşembeye de katılırız cuma gene gideriz:)

02/06/2012 14:05:00

Devaninannesi Devaninannesi ismimizi unuttun demek?!Askolsun :(

Persembe ye gorusuruz o zaman :)
Ohh ne guzel Alicik,Devacimdan sonra Ada yeni arkadaslar edinecek.

02/06/2012 14:11:00

bu buluşma perşembe günü kaçta?

02/06/2012 14:15:00

iyiki sordun bende kacta oldugunu bilmiyordum.Kacta bulusuyoruz?

02/06/2012 14:16:00

:))

02/06/2012 16:18:00

merhaba arkadaşlar, 

maalesef bu hafta da Çarşamba gününden itibaren kar geliyor. isterseniz yine gün ve saat belirleyebiliriz fakat büyük ihtimalle iptal edilir gibi geliyor. evi yürüme mesafesinde olan arkadaşlar açısından belki problem olmaz ama toplu taşımayla ya da araçla uzak mesafeden gelenler için sorun olur gibi geliyor. 

işte 5 günlük hava durumu tahmini

02/06/2012 19:47:00

O zaman kizlar bakalim havalar nasil..?

Bir gun onceden zaten belli olur sanirim.Hep buralarda oldugumuz icin haberlesiriz.Ne dersiniz?

Bir hava durumu sunucusu vardi bir zamanlar "Havalar nasil olursa olsun sizin havaniz iyi olsun"diyordu..Bende size diyorum..

02/07/2012 12:34:00

arkadaslar bencede 4-5 kişilik evde oyun ablası esliğinde cok daha iyi olur.
ben altıntepedeyim.Kucukyalı ve bostancı tarafında oturanlar bana gelebilirler.kar olsada yurume mesafesi nasıl olsa cocuklar evde tıkılmasınlar ne dersiniz?

02/08/2012 11:36:00

clamentin nazik davetin için teşekkür ederiz, benim fikrim ilk buluşmamızı ev dışında bir yerde yapalım, birbirimizi tanıyalım, daha sonrasında zaten evlerde bir oyun grubu kurmayı planlıyoruz. bu arada bugün kar var dediler, burada soğuk ve rüzgar dışında bir şey yok. eğer kar olmazsa ve diğer arkadaşlar da katılımını bildirirse bu hafta toplanabiliriz. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...