hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/08/2012 14:11:00

kar yağmassa geliyoruz biz

02/09/2012 08:37:00

rica ederim suheylaakdemir.sanırım bugun toplanıldı eger yarın toplanılıcaksa buradan haber verirseniz cok sevinirim.

02/09/2012 08:42:00

henüz toplanamadık kardan dolayı.

02/09/2012 10:05:00

yani bu haftada iptal :(

02/09/2012 16:18:00

yarın havanın duruma bağlı olarak 11.30 da gitmeyi planlıyorum ben kids cornera

02/10/2012 12:43:00

giden var mı kids corner'a?

02/10/2012 15:27:00

Bizim Gymboree de dersimiz vardi gidemedik.

02/10/2012 17:20:00

Havaya güvenemediğimden bir program yapmamıştım bende bugün için. Ama güneşli ışıl ışıl bir gündü. Kaçırmadık tabiki :) Kızımla keyifli bir yürüyüş yaptık, daha sonra da Palladium'a gittik alışveriş yaptık.  Mağazalara baharlık hatta yazlık kıyafetler gelmiş, içim kıpır kıpır oldu onları görünce :) Dayanamadım ve tee yazın giyeceği bir kaç parça kıyafet aldım, ama çok komik ve çook güzeller ! :)
Gap ve Mothercare'de indirimde bir çok ürün vardı, gayet güzeldiler.
Ama yeni sezon ürünlerine bayıldım vallahi. Lcw da yine uygun fiyatlı ve güzel şeyler var. 

Kar var mı yakınlarda acaba biliyor musunuz? Bir sonraki buluşma için organize olalım artık derim :)

02/10/2012 17:36:00

önümüzdeki hafta kar gözükmüyor şimdilik, biz de geçen hafta içi ve bu hafta içi eve kapandık ve çok sıkıldık. haftaya görüşmek üzere gün belirleyelim Ayşin, Gmyboree günlerinize denk gelmeyen bir gün var mı :)

02/10/2012 20:21:00

Var Süheylacım, Perşembe :) Daha dogrusu biz hafta ici bir tek salı gidiyoruz Gymboree ye. Ama Canan ve Ada, pzts-carsamba-cuma gidiyorlar.Hepimizin ortak bos günü Persembe kalıyor. Eger sizler icinde uygunsa Persembe bulusalım.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...