hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/10/2012 21:16:00

perşembe uygun, buluşalım, organize olalım artık :)

16 Şubat Perşembe 11.30 

02/10/2012 21:16:00

bize de perşembe uygun yine mi kids cormera gidicez?

02/10/2012 21:17:00

bencede bizde cok sıkıldık artıkkkk

02/11/2012 22:04:00

Kids corner olabilir.
Bir kaç alternatif mekan daha var aslında. Mesela birisi Bağdat caddesindeki Zuzu cafe. Buranın da oyun odası ve oyun ablaları varmış. Bir çok kişi tavsiye ediyor, biz yarın brunch için gitmeyi planlıyoruz. Bir bakayım eğer beğenirsem alternatif olarak düşünebiliriz, ne dersiniz?
Ama perşembe günü kesin olsun artık :)

02/11/2012 22:39:00

ayşin özellikle çocuk menülerine bakarsan sevinirim. kids corner'da çocuk menüleri  maalesef fast food.

02/12/2012 09:01:00

Tamam Aysin..

suheylaakdemir katiliyorum yemek konusunda kids corner daki yemekler fastfood.
ilgi super ama..

02/12/2012 09:05:00

happy family club'ı önereyim size. =)  içeri girmedim ama internet sitesi son derece profesyonel ve görünüşü baya güzel. bir de orayı deneyin isterseniz. kids corner'ı herkes biliyordur. değişiklik olur. 

02/12/2012 21:44:00

Selamlar,
Çok üzgünüm ama Zuzu cafeye gidemedik :(
Arkadaşlarımız bir başka yere davet ettiler oraya gittik. Çocuksuz arkadaş çocuklunun halinden anlar mı? Anlamaz ! Allah'tan gittiğimiz yerde alan müsaitti de çok sıkılmadı bizim minik kuş.

Zuzu Cafeyi tecrübe edemedim sonuç olarak.
Süheylacım ben web sitesinden bakmıştım, Zuzu'nun Kids Corner'a göre daha iyi bir menüsü var. En azından çocuklar için saha sağlıklı. Ben Kids Corner'in köfte ve hamburgerlerine 10 üzerinden 0 veriyorum. Gerçekten başarısız.

Ama bu hafta içi gidebilirim Zuzu'ya, inşallah bir aralık yaratıcam yani. İsterseniz biz yine kids corner üzerinden plan yapmaya devam edelim. Daha iyi bir alternatifimiz olursa değerlendirelim.

02/12/2012 21:47:00

@deniz_gonen evet, orayı bende duymuştum. Ben Deva için oyun grubu araştırması yaparken oranın işletmecisi bayan ile görüşmüştüm telefonda.

Hafta içi 5 gün, günde 3-3,5 saat süren oyun grupları hakkında konuşmuştuk. Ebeveynsiz gruplar olduğu için ben pek tercih etmemiştim. Anneler çocukları seyredebiliyor dilerse,10-12 kişilik gruplarımız oluyor ve 2 ablamız oluyor demişti. Deneme dersine giderim belki diye düşünüyordum ama kısmet olmadı, vakit ayıramadım bunun için.

Giden varsa deneyimlerini almak lazım aslında..

02/12/2012 21:48:00

denizin dediğini yapalım buı sefer. orayı deneyelim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...