hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/12/2012 22:05:00

happy family club ile ilgili yarın bilgi edineyim. sizi de bilgilendireyim. önümüzdeki hafta için kıpraşmayı kids corner dışında bir yerde yapmamızda sakınca var mı sizler için? 

02/12/2012 23:18:00

Benim icin hicbir sakıncası yok heryere gelebilirim.

02/12/2012 23:20:00

Nothing else matter Nurtiş hatunları.. yeter ki biz kavuşalım mekan problem değil... Bu hafta sadece yağmur görünüyor şeker gibiyiz ama erimeyiz değilmi buluşalım gayrii:)))))))))))))

02/12/2012 23:27:00

gamze için twitlemekten nurtiyi takip edemiyorum. buluşalım diyin gelicem nereyse:))

02/14/2012 09:44:00

arkadaşlar happy family club ile görüştüm, oyun grubu varmış düzenli, bu nedenle yer arayışına girmeyip kids cornerda toplanalım diyorum. Perşembe saat 11:30 uygunsa herkes için. Ayrıca  perşembe günü Ümraniye Devlet Hastanesinde Gamze için kan alınacakmış, aynı gün 2 işi bir arada halledebilir miyim diye düşünüyorum. toplantı sonrası hastaneye gidip kan vermek niyetinde olan var mı?

02/14/2012 13:44:00

Merhabalar herkese,

Süheylacım benim ilik bankasında kaydım var yani daha önce kan örneği vermiştim.

Ayrıca perşembe günkü toplantımızla ilgili birşey söylemek istiyorum. Kids Corner'a gitmeyelim derim. Biz bugün uğradık Kids Corner'a. Ama buranın ısıtma problemi var. Daha evvelde çok iyi ısınmadığını farketmiştim ama demek ki biz gittiğimizde çok soğuk değildi hava.

Klima çalışıyor, petekler yanıyor ve arada elektirikli sobalar yakıyorlar ama yetmiyor malesef. Bugün sordum neden böyle diye. Camlarımız çok büyük olduğundan ısıtamıyoruz burayı dediler. Camların birinden oyun alanının içine su sızıyordu, hatta bir kısmı göl olmuştu neredeyse :(

Deva'nın elleri buz gibi oldu, bugünlerde de baya soğuk havalar, üşütmeyelim bebeleri ?
Bir başka mekanı değerlendirelim, sakata gelmeyelim :)

02/14/2012 13:45:00

Perşembe 11.30 kids corner benim içinde tamamdır.

02/14/2012 13:52:00

Ayşincim eğer vaktin varsa yer konusunda araştırma yapabilir misin?

02/14/2012 13:54:00

Yapıyorum canım şu anda.

02/14/2012 14:38:00

Perşembe günü kids corner dışı bir yerde buluşulacaksa ben de katılırım sakıncası yoksa...
Kids cornera özel bir gıcığım olmasa da nedense ısınamadım bir türlü(gerçi reel anlamda da soğuk bir yer)Sizlerinde bahsettiği gibi menü bana hiç mi hiç uymuyor o fiyatlar (aslında çok değil) karşılığında alınan hizmet benim beklentilerime cvp vermiyor..
Genel manada güzel düşünülmüş bir fikir olsa da bazı konular bana uymuyor..Neyse konumuz orası değil..Sizler de zaten bazı sıkıntıları dile getirererk başka yer arayışına girmişsiniz..
benim nacizane yer önerim idealtepe sahildeki retto cafe(her ne kadar çekmeköy de otursam da geleceğim:)) yere ait olan oyun alanı süper..menü de gayet başarılı..yemek dışında çay saatleri için de ev yapımı ürünler var..
zaten mekan el emeğini de değerlendiren satışına izin veren bir yer..Denemeyenler için alternatif yer önerimdir...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...