hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/14/2012 15:14:00

pelini aradım o da oyun ablalarını sevmemiş. çok sertmiş çocuklara bağırıyormuş ve umursamazmış ki benim de dikkatimi çekti. şikayet var ama alternatifim yok maalesef =( 

02/14/2012 15:21:00

dün sabah kids cornerda, ogleden sonrada retto cafedeydim (2.5 yaşında iki çocuk ve 3 aylık bir bebekle) . Çocuklar kids cafede güzel zaman geçirdiler ve 12'den sonra daha sakin oldugu için ablalar iyi ilgilendi, kalabalık oldugunda biraz sıkıntı olabiliyor. özellikle biri güleryüzlü ama diğer biraz soguk. sonra oradan çıkıp retto cafeye gittik (ilk defa gidiyorum) oyun alanı güzel ama orayı temizleyen bir kız vardı 3 çocuk olmasına ragmen couklara biraz ters davrandı.menüde hangi yemegi sipariş ettiysek yok dendi. nihayet makarna verebiliriz. dediler. yemekler rezaletti, yemegimden saç çıkmasının dışında sipariş ettiğim ayran plastik kokuyordu. kızım portakal suyu istedi, yok dediler. dun pztsi ve orası bomboş olmasına ragmen hiç keyif almadıgım gibi parama acıdım açıkcası, ama maalesef alternatifimiz de yok.

02/14/2012 15:22:00

ben henüz denemedim, sanırım biraz daha pahalı ama size zuzu cafeyi önerebilirim

02/14/2012 15:25:00

zuzu kafeyi çok methediyolar gidenler zira ben görmedim =)

02/14/2012 15:43:00

yere karar verin kızımla ben  uyarız:)

02/14/2012 15:51:00

retto cafe'de oyun alanı cafeden farklı bir yerde ve orayı tercih edersek çocuk oyunu içerisinde takılmamız lazım, çocukları güvenip bırakabileceğimiz gibi değil. alan çok büyük ve ben de soğuk bir gün gittiğimden biliyorum ısınma problemi orada da var. hafta sonu gittiğimden menüde bir sıkıntı yaşamamıştım. zuzu cafeye gitmedim hiç, aramak lazım. bir de bir ara bella nickli bir arkadaş koşuyolunda bir kıpraşma yapacaktı  ama iptal oldu, doğum günü kutlanan mekanlardan ve oyun ablası da vardı . adını bilen var mı?

02/14/2012 15:54:00

Kızlar ZUZU cafe kapandı.

Koşuyolundaki yerin adı Makarna Parti Evi (facebookta sayfaları var sanırım)

02/14/2012 15:56:00

sağol nihal, bende diyorum niye int. sayfası açılmıyor.

02/14/2012 15:58:00

kids zone diye bi yer varmış feneryolunda güzele benziyo. http://www.cocukaktivitemerkezi.com/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...