hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/14/2012 16:01:00

parti parti oldu ama bu kadar =)

02/14/2012 16:08:00

makarna parti evi hafta içi açık değilmiş, beni kidsstanbul ataşehir'e yönlendirdiler ama bulamıyorum, bilen var mı?

02/14/2012 16:19:00

Deniz sağol linkler için http://www.theplaybarn.com.tr/ burası ile görüştüm. fiyatla ilgili bilgi verecekler.

02/14/2012 17:09:00

Ben bilgisayar basından kalkmak zorunda kaldım bu yüzden arastırma yapamadım. Zuzu cafenin tlfnunu düsüremedim bende,megerse kapanmıs.. Gece arastırayım biraz simdi malum sevgililer günü sebebiyle sevgilim yemege götürecekte :)) yarına netlestirebiliriz umarım.

02/14/2012 19:43:00

Yukarıdaki linklerden theplaybarn ı beğendim orası ile ilgili olumsuz deneyim yaşanmadıysa ben grup olarak yada başka bir zaman denemeyi planlıyorum...

02/14/2012 21:02:00

ben kapanmadan önce play barn ın yeniköy şubesini tecrübe etmişti.o zamanlar öykü yoktu ama  :))

02/14/2012 21:15:00

pınar yer olarak biraz uzak değil mi orası?

02/14/2012 21:23:00

ben şu happy family club ın oyun grubu için fiyat alcam bakalım ne kadarmş?saatler de uygun bize

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...