hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/14/2012 21:36:00

350 diye duymuştum özden aylık.. ezzgi biliyordu sanırım ..  1 saati 25 tl. 2 saati 35 tl. miş

02/14/2012 21:38:00

fiyatlae aşağı yukarı aynı.ama niye bu kadar pahalılar ya.bizimki zaten 2 saat durmaz.ben dlu dolu 40-45 dk. geçirmesine razıyım

02/14/2012 21:44:00

özden birde burası var http://kindyroo.info/ aylık 19 tl di en son gelişim okulu .. 2 saa ücretsiz deneme seansı var gidelim mi buraya bir deneyelim mi ne dersin? bostancı da yeri..

02/14/2012 21:46:00

ben konuşmuştum bir ara orayla.amayol ters değil mi?ben pek bilmiyorum da :S
nasıl rahat gidilebilir mi

02/14/2012 21:47:00

yok ya çok rahat gidilir sen ümranıyede değilmisin 19 D geçiyordur sizin ordan ona binince bostancı köprüsünde iniyorsun okulda oralarda zaten..

02/14/2012 21:49:00

benim ümraniyeye çıkmam için bir minibüse binmem gerekiyor.o zaman ümraniye çarşıya çıkmış olabiliyorum.19 d tam olarak nerden geçiyormuş.bir de uzun sürer mi ki öykü durmuyor.ayy ne kadar çok şey düşünmem lazım ya.ama gitmek istiyorum

02/14/2012 21:55:00

canım ümranıyeden bı yarım saat sürer yol bostancıya kadar .. ama happy famıly club daha ters ona bakarsan.. orası bana dha bı mantıklı geldi dahauzun saatlerı ve haftada 3 gün ama yer olarak çok ters :/

02/14/2012 21:58:00

taksi ile gidilebilir gibime geldi benim ama bostancı uzak kaçıyor gibi.her hafta eşimin bırakma şansı olsa sorun yok.off ne bilim ya :(((

02/14/2012 21:59:00

her gün taksiyle gidersen özdenciğim o zaman sana baya bi tuzluya gelir .. bende düşünüyorum bu ara kayra için, evde çok sıkılıyor artık..

02/14/2012 22:00:00

Kızlar kindyroo'yu tavsiye ederim..Gecen yıl 1 dönem gittik..Özdencim araba kullanmıyorsan senin ordan çok ters çocuk için zor olur kış günü.. ben hep taksiyle götürdüm-geldim..
 Bu arada happy family'i merak ettim üstelik banada yakınmış:)
Pınarcım playbarn'ı geçen yıl araştırdığım 3 merkezden biriydi..aklımda kalmıştı ama gidip görüşmemiştim denenebilir..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...