hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/14/2012 22:00:00

her gün olur mu kız...
haftada 1 )))

02/14/2012 22:01:00

evet betülcüm yaa yol engel bana

02/14/2012 22:03:00

revve merhaba.. memnun kaldınız demek ne yönden faydasını gördünüz gittiğiniz dönemde ve neden bıraktınız merak ettım ? birde my gym var mıs ona da bakabıliriz..

02/14/2012 22:09:00

ben aslında çok basit birşey istiyorum;
değişik oyuncak ve materyalalrle düzenlenmiş bir sınıf/oda.
yaş grubuna yakın çocuklar.doğru iletişim kurabilen gözlemci (çocuk sayısına göre).
keyifli ve etkin vakit geçirsin yeter.
başka birşey istemiyorum şimdilik.eski çalıştığım okulla görüşeyim diyorum.açarlar mı böyle birşey.en azından yakın ve çok pahalı olmaz.
ya para sözü fala geçti giib oldu ama innaın cimri değilim sadece masraf çok düşnüyorum .yanlış anlmayın ne olur beni

02/14/2012 22:10:00

Merve şurda daha önce bahsetmiştim http://www.nurturia.com.tr/questions/2300cb5a-dfba-4c22-a1c7-9fc201020e46/1/oyun-grubu-kindyroo yaz mevsiminin gelmesinden dolayı bırakmıştım..
mygym'i 3 yaş üzeri için daha çok tavsiye edildiğini biliyorum
Bu arada kindyroo'nun deneme dersine katılmanızı tavsiye ederim..

02/14/2012 22:14:00

çok teşekkürler canım sağolasın zahmet verdım;)

02/14/2012 22:17:00

Rica ederim ne demek:) Şu sıralar migren ataklarıyla uğraşıyorum biraz karışık yazıyorum kusura bakmayın:)

02/14/2012 22:25:00

aa gayet ıyı yazıyorsun .. geçenlerde mıgren ıcın bir şey duydum bende de var o dert çok ıyı bılırım :( 5 tane disk pamuğa kolonyayı döküyorsun üzerine karabiber döküyorsun iki tanesini şakaklarını diğer 3 tanesını de alnına koyuyorsun tülbentle bağlıyorsun.. 1 saat sonra ağrın geçiyor.. umarım işe yarar çok geçmiş olsun..

02/15/2012 08:19:00

Suheyla konuyu yeni gordum duzenli oyun ablali bir grup yaprsan pelin sen uzaksin demezsen :) ben herzaman varim seninle

02/15/2012 09:46:00

kızlar süheyla ile konuştuk şimdi giremiyormuş nete. playbarn'dan aramışlar, 2 saat çay ve kek ikram edeceklermiş bize. 50 lira para istiyorlar. (adam başı) Süheyla'ya da bana da baya pahalı geldi. Kids corner tadında bir yerler bulsak daha iyi olacak galiba.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...