hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/15/2012 09:55:00

kindyroo ile görüştüm. düzenli grup açabiliriz dediler. haftada 1 gün 1 saat 290 tl dediler. deneme için bir kere gelebilirsiniz dedi.

02/15/2012 09:59:00

deniz kaç kişilik bir gurup olacakmış? birde yaş faktörü ne olacak ?

02/15/2012 10:02:00

happy family club la da görüştüm. haftada 1 gün 3 saat 150 tl. deneme için gelsek bir gün dedim. cüzi bir şey alırım, kişi başı 35 tl olur dedi. saat 14.30'dan sonra olurmuş. ondan önce grupları varmış. sınırsız çay kahve servisi yapacaklarmış.

02/15/2012 10:03:00

2 yaş grubu dedim? yanlış olmadı inşallah? 7-8 kişilik açabiliriz dediler.

02/15/2012 10:09:00

çok sağol canım yok neden sorun olsun sadece merak ettim:) deniz happy family club daha uygunfiyat olarak ama orası kaç kişilik dedi? ona göre hangisi daha uyguna gelirse ona gideriz ..

02/15/2012 10:10:00

Merhabalar
Bende Batı Ataşehir'de bulunan binbirpartievi ile görüştüm.
web sitesi http://binbirpartievi.com/hakkimizda.html 

Düzenli bir menüleri yokmuş. Rezervasyon ve talep üzerine bu tür organizasyonları yapıyorlarmış. Bizim planladığımız şeyden bahsettim olabileceğini söyledi. Ama menüyü belirlememiz gerekiyor, ücret bunun karşılığında belli olacak. Ama çocuklarımızın yaşları birbirine yakın olsa da, her birinin yemek zevkleri farklı.

Ben şöyle düşündüm. Yarınki buluşmayı ertelememek ve ilk adımı atmak ve buluşmak adına, diyorum ki herkes yarın yanında kendi çocuğunun da yiyebileceği pratik birşeyler yapıp getirsin. Mesela kek, poğaça vs. Orada bize servis yapabiliyorlar ve çay kahve ikramları da var.

Buranın işletmecisi Özlem hanımla konuştum bunu yapabileceğimizi ve bu durumda kişi başı mekana 15 tl gibi bir rakam ödersek olabileceğini söyledi. Yani yiyeceklerimizi kendimiz götürüyoruz, onlar bize çay kahve ikramı yapıyorlar. Çocuklar oyun alanında oynuyorlar. Bizde sohbet ediyoruz.
Sürekli bir bakıcı abla hizmeti yok, ama 5-6 çocuk olacaksa biz onlara göz kulak oluruz gibi birşeyler söyledi ancak içimiz rahat eder mi, yerimiz de rahat oturur muyuz bilemedim.Belki biz dışardan bir bakıcı abla ile anlaşabiliriz, ya da sizlerden daha parlak fikirler çıkabilir :)
Kısa vadede bulabildiğim en pratik çözüm bu gibi geldi.
Ne dersiniz, fikirleriniz?

02/15/2012 10:20:00

ataşehir beyaz fırın geldi benim de aklıma http://www.beyazfirin.com.tr/cocuk_parti_alani.aspx
buraya da gidebiliriz arkadaşlar ben bi arayayım telefonla görüşüp size bildireyim ..
oyun alanı çok güzel ve çok geniş bence düşünebiliriz burayıda :)

02/15/2012 10:26:00

happy family club'ın grupları 10-12 kişiymiş. düzenli gitmeye karar verildiğinde fiyatı fena değil ama bir kerelik 35 tl çok bence. beyaz fırında var mıymış oyun ablası merve? onu da bi sorsan.

02/15/2012 10:27:00

Merve bende konuştum burayla ama oyun alanı üst katta biz bir alt katta olabiliyormuşuz..

02/15/2012 10:27:00

Merve bende konuştum burayla ama oyun alanı üst katta biz bir alt katta olabiliyormuşuz..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...