hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/15/2012 10:30:00

kids corner baya ucuzmuş o zaman. 

02/15/2012 10:30:00

ya kendim gelmiycem ama dayanamayıp yazıyorum gene de :)
Merve o resmini gördüğün yer Ataşehir değil SUADİYE Beyaz Fırın bence hafta içi gitmek için ideal (h.sonları hep d.günü nedeniyle dolu oluyor) orada 2 masa ve koltuklar var siz orada oturup birşeyler içersiniz çocuklar da oynar.
Benim blogda yazıda var anlatmıştım burayı ama şimdi linki bulamadım.

02/15/2012 10:33:00

e suadiye beyaz fırın iyi gibi sanki? oyun ablası var mı acaba? sanmam pek ama?

02/15/2012 10:34:00

Suadiye Beyaz Fırında oyun ablası yok bir zahmet kendiniz oynatın çocukları anacım ya :)

02/15/2012 10:35:00

ataşehirde ki oyun alanı açık mekanmış .. suadiyedeki oyun alanı kapalıymış.. aradım görüştüm oyun alanı ücretsizmiş.. ama organizasyon yapmak isterseniz dedi üst katı kapatoyoruz kira bedeli 225 tl animatör 160 tl mış.. çocuklar için minik pizzalar varmış yiyecek olarak bizde kahvemızı içer muhabbet ederiz ne dersınız.. deniz en iyisi kids corner canım diğerleri uçmuş resmen :)

02/15/2012 10:38:00

Kızlar Kids Corner fiyat açısından daha iyi.Bizimki çok sevmişti.

02/15/2012 10:41:00

Biz Retto'ya da gittik geçenlerde atın oyun alanına istedikleri gibi hoplayıp zıplasınlar.Biz pazar gittik çok kalabalıktı h.içi sakin olur diye düşünüyorum.

02/15/2012 10:41:00

çok pahalı her yer. düzenli yollamaya karar verilene kadar en azından.  kids corner için 3 olumsuz şey vardı. çok soğuk, yemekler kötü, oyun ablaları kötü. bence herkes çocuğunu sıkı giydirsin, evden yemek getirsin. artık oyun ablalarıyla ilgili yapılacak bir şey yok. =) naçizane fikrim =)

bir de retto varmış. aynı şekilde şikayetler için düzenlemeler yapılabilir.

02/15/2012 10:45:00

ben de 15-24 ay oyun grubu için mail atıştım happy family club a.perşembe günleri 10.30-13.30 öğle yemeği dahil aylık 150 tl miş.uygun geldi bana.ama öykü o kadar uzun kalabilir mi bilmiyorum.duruma göre bakıcam artık.şimdi bi arıyım onları eğer olursa öğleden önce oraya gidiyim öğleden sonra da kan vermeye

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...