hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/15/2012 10:46:00

kids corner iyi ama soğuk diyorlar :(

02/15/2012 10:48:00

Kids Corner'da artık oyun grubu yapıyor.Mail göndermişlerdi bana.

02/15/2012 10:51:00

öykü bugümki gibi olursa ateşi vs. yok.ateş dişlerdendi sanırım.yani bu günü iyi atlatır sabah da asağlıklı uyanırsak yarın 10.30-11.00 gibi happy family gruba gideceğiz

02/15/2012 10:54:00

deneme grubu var mı özden? belki biz de başlarız. özet geçsene bana

02/15/2012 10:58:00

şimdi aklımdan geçiyordun desem inaır mısn? deneme grubu ile ilgili birşey şu şşekilde geçti;
öykü nün ne kadar kalacağından emin değilim dedim.bir gözlemler bakarsınız dedi sıkıntı yaşadığunı hissederseniz ayrılabilir keyifli vakit geçiriyorsa kalabilir dedi.ben grubu bozmaktan endişeleniyorum dedim.perşembe günleri çok kalabalık olmuyormuş o yüzden herhangi bir sorun olmaz dedi.yarın inşallah gidip bir bakıcam.
fiyat da uygun bence.

02/15/2012 10:59:00

deneme grubu yapıyorlarmış fakat 35 tl istiyorlar adam başı.

02/15/2012 11:00:00

ama tek kişi girerse zaten var olan gruba ücret almıyoruz dedi. eğer grup halinde gelirseniz size özel bir şey yaparım. kişi başı 35 tl olur dedi.

02/15/2012 11:01:00

nihal bu arada çok teşekkürler.. =)

02/15/2012 11:03:00

Deniz deneme adı üstünde ücretsizdir yahu:) herkes mi uyanık olmuş nedir.kids corner pek uymuyor bana artık.Naz çocuklarla birarada olsun istiyorum ama orda bunu başaramadık. yarın belki gelirim Özden ben de. telefonu var bir arayı konuşayım. ortak buluşma için neye karar verdiniz. ben takip edemiyorum:(

02/15/2012 11:06:00

http://www.happyfamilyclub.com.tr/
özgücüm inşallah burayı severiz .ve yarın gidebiliriz inşallahhhh.
bir de şey dediler; yanınızda yedek ayakkabı ve kıyafet getirin

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...