hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/15/2012 11:06:00

ortak buluşma için karar veremedik daha =) kids corner da oyun grubu yapıyomuş artık. bilemedim o yüzden. tek seferlik buluşup düzenli bir şeye karar vermek için retto kafe uygun gibi geldi bana. başka da yok galiba o tarz bir yer?

02/15/2012 11:09:00

oyun grubu öğleden sonra salı perşembe onların evet. ev toplantısı yapıp oyun ablası getirmek en iyisi sanırım:)

02/15/2012 11:17:00

kızlar oyun ablası yok malesef üst katta çocukların yanında bizimde oturabileceğimiz yerler varmış.. üst katta çocuklarla birlikte otururuz bizde :) evet nihal orası suadiye.. ataşehirdeki oyun alanı dışarıdaymış canım..

02/15/2012 11:26:00

o zaman suadiye beyaz fırın tamam mı?

02/15/2012 11:27:00

kızlar şimdi yarın için bir program yapıyormuyuz, neye karar verdik? özdenle özgü happy family club a mı gidiyorsunuz? bizdfe bi orayagidelim fiyat 35 tl bir saati çok fazla ama .. yani deneme gurubu ücretsiz olmalı bencede eğer ücretsiz deneme şansımız varsa bende gelmek isterim diğer türlü çok fazla bence..

deniz sen hafdtada 3 gün oyun gurubuna 150 tl dedın peki bu bir kişinin fiyatı mı .. yoksa bizim toplaşıp  oluşturacağımız bir oyun gurubumu? 

02/15/2012 11:28:00

bostancıya giderken ne tarafta kalıyor beyaz fırın.nereye yakın. önünden geçmişimdir ama dikkatsizimdir azıcık:) saat kaçta bu arada

02/15/2012 11:31:00

suadiye'dekini bilmiyorum dün akşam eşimle dışarı çıkalım dedik internetten baktım ataşehir'de çocukla gidilebilecek mekanlar diye öylelikle farkettim burayı :)
saat 12 nasıl olur?

02/15/2012 11:33:00

kaça kadar orda olursunuz tahminen

netten bakayım ozaman ben:)

deneme grubu, normalde olan gruba tek kişi sokulacaksa ücretsiz. grup halinde gelirseniz size ayrı bir şey açmam gerek o da 35 tl olur deneme için dedi.  haftada 3 gün 150 tl. çocuk başına fiyat.  suadiye beyaz fırın nerde hakkatten? =)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...