hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

02/16/2012 13:59:00

teşekkür ederim özdenin_oykusu önümüzdeki günlerde katılmak isterim bende oğlum çok sevinecek bu işe :)

02/16/2012 14:19:00

bende cok mutlu oldum sizleri tanıdıgıma inşallah haftaya tekrar gorusuruz...

02/16/2012 14:56:00

Bizde çok güzel bir gün geçirdik. Herkesle tanıştığıma çok sevindim. Haftaya tekrarını iple çekeceğiz :)

02/16/2012 15:06:00

Bende hepinizle tanıştıgıma çok memnun oldum.bu arada canan ve ada ya da geçmiş olsun haftaya görüşmek üzere

02/16/2012 15:09:00

Kızlar kaç haftadır gelmek istiyorum ama evim uzak havada kötü olunca ertelemek zorunda kalıyorum.İnşallah önümüzdeki hafta bende katılacağım.

02/16/2012 16:03:00

İdil için de benim için de çok güzel bir gündü. İdil'i oyun alanından almak oldukça güç oldu. bayanlar sizlerle tanıştığıma çok sevindim.Haftaya görüşmek üzere...

Bu arada önceden ayrılan ve bugün gelemeyen arkadaşlar için bilgi;

Evlerde toplanma fikrinden vazgeçtik. Şimdilik her hafta Perşembe günü saat 12:00-14:00 arası Kids Corner'da toplanacağız. Bugünkü kişi sayımız 10 du. Eğer haftaya sayıda fazla miktarda artış olursa mekana bilgi verebilmem açısından ilk defa gelecekler bana mesaj atarsa sevinirim.

Bu arada fotoğraf çeken kimse var mı ki?

02/16/2012 16:19:00

Önümüzdeki hafta geliyorum beni de ekleyin olur mu?

02/16/2012 19:05:00

valla tebrik ediyorum sizi 10 anne:) inş haftaya gelebiliriz. hastalık engel oldu bize.

02/16/2012 19:17:00

Valla Süheylacım benim yanımda fotoğraf makinası vardı ama çene çalmaktan fotoğraf çekmek aklıma bile gelmedi :)

02/16/2012 23:29:00

arkadaşlar benim için de yeni yüzlerle tanışmak harika oldu. Eslem in keyfine de diyecek yok. bugün gün boyunca neşeliydi. hatta akşam evde kendince hayali top yapıp zıplayıp durdu. biz çok sevdik valla bu organizasyonu...;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...