hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

03/07/2012 21:01:00

ufuk evet bi sümüklüler iyileşse:) aslında başka hiçbişi yok su gibi sümük sinir oldum.sokak çocukları gibi:) bir de şey sorcam bu sinemada yavrular sesten ürkmüyomu? kucağınızda mı pusette mi duruyolar nası oluyo? ela koltukların tepesinde sıralar herhal:)

03/07/2012 21:04:00

aynen bizim de sırf sümük :) neyse ateş olmasında. ( bu arada adın neydi elosko? ) bebek sinemasında loş ışık ve kısık ses oluyo canım, 

03/07/2012 21:14:00

kimse gelmiyor mu kids corner'a düzenli oyun grubu da yalan mı oldu ne?

:(((

03/07/2012 21:22:00

vildan benim adım...ben de cahillik diz boyu:) valla ela ne yapar çok merak ediyorum acaba hipnotize olup izler mi? tvyi açmıyorum hiç akşam ancak yarım saat falan denk geliyo onda da arada bakıyo bakmıyo falan.orda naapar bilemedim?

03/07/2012 21:28:00

ben bu bebekli seansların yetişkin filmleri olduğunu gördüm yani daha gözü açılmamış uyuyan bebelerin anaları için değil mi bu seanslar yani evde tv izletmediğimiz bebeklere orda 13+ film izletmiyoruz dimi bebekle sinemaya gitmek gibi bir ihtiyaç hissetmedim de hiç nasıl bişey onun için merak ettim napıyor sizinkiler? 

03/07/2012 21:36:00

Kubicim buraya ben geliyorum diye yazmaya gerek duymuyorum, her Perşembe Kids Cornerdayız, ancak bir mazeretim olduğunda gelemeyeceğimi yazıyorum. Benim gibi buraya yazmayan ve gelecek olan arkadaşlar var, gelmek isteyen gelsin :)

03/07/2012 22:10:00

vildancım estağfurullah bende hiç gitmedim de okumuştum bi yerde, kubi gibi bende gerek duymadım açıkçası. kubi benim de gelesim vardı da Nehir iyice iyileşsin bide cts çıkıcaz ya toparlasın iyice ;)

03/07/2012 22:37:00

tamam o zaman yarın görüşürüz :) ufuk'cum ben sana bişey diyemiyorum valla 3 gün çıkardım sizi beboş hasta oldu geçmedi bir türlü neyse iyileşsin de gelirsiniz sizde haftaya inşallah

03/07/2012 23:49:00

biz de bu hafta gelemiyoruz. eslem bir hafta ateşliydi. iyileşti sayılır ama işimizi garantiye alalım,haftaya inşallah..

03/07/2012 23:57:00

biz de gelemiyoruz,benim dr.kontrolüm var,kan tahlili falan

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...