hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

03/16/2012 15:46:00

yani değişik seramik, müzik gibi aktiviteleri varmış aslında ama bizimkiler  2-3  yaş grubu aralığında olduğundan bize uyan o tarz aktiviteleri yokmuş fakat kids cornerda zaman zaman çeşitli aktivite yaptırdıklarını (sulu boya, vs.) söyledim. çocukların yaş gruplarına göre önceden hazırlanan ve spontane gelişen aktivitelerimiz oluyor dediler.

03/16/2012 15:59:00

Süheylacım bence çok güzel bir fiyat almışsın.Ben deneyelim derim. Sayının 20 lere ulaşacağını pek sanmıyorum ama 10 kişi oluruz herhalde.

Her halukarda Kids Corner için alternatif bulmamız gerekiyor diye düşünüyorum,zaten oraya da gittiğimizde fiyat bundan farklı olmuyordu yine.

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır diyorum :)

03/16/2012 16:09:00

önümüzdeki hafta için 10 kişilik katılım olursa yapalım tabii ama diğer haftalar için nasıl bir ayarlama yapabiliriz? ya da mekanla konuşurken nasıl bir pazarlık yaparız? bu konuda görüş istiyorum :) adamlar 3 gün önceden kişi sayısı bildirin diyor. 1 gün öncesi bile gelecem deyip ertesi gün gelemeyenler oluyor.

03/16/2012 16:15:00

Ben de gelirim derim de benim ki zaten daha kucak bebesi :) fiyatlar oyun alani kullanimi icin mi suheylacim. Mesela ben gelirsem yedigimin ictigimin mi parasini vericem :)

03/16/2012 16:22:00

sizler için ayrı fiyat alırım konuştuğumda, menü aynı olur. çünkü kids corner tarzında hazırda pek birşey olmuyormuş.

03/16/2012 16:24:00

Süheylacım bana kalırsa öyle bir düzen tutturmamız mümkün değil. Sonuçta bunlar çocuk,ne zaman keyifleri olur, hastalıkları olur bilemeyiz. Bizimde işimiz çıkabiliyor, katılamadığımız zamanlar olabiliyor. Her hafta 10 kişi garantisi gibi bir söz verebilmek ve fiyat pazarlığını bunun üzerinden yapmak pek mantıklı değil gibi.. En azından şu aşamada değil.

Ben, bu hafta gidelim, mekanı görelim, beklentimizi karşılıyor mu memnun kalıyor muyuz bir görelim, ona göre düşünelim derim..

03/16/2012 17:16:00

katılıyorum devanınannesi :) bebeler bi gecede hasta oluyo :( garanti vermek zor gerçekten

03/16/2012 17:23:00

been  de gelirim neresi derseniz fark etmez aktivite olsun yeter:) 

03/16/2012 17:35:00

aktivite manyağı arkadaşım,ben de gelicem :)

03/16/2012 19:10:00

önümüzdeki hafta Perşembe günü için Pazartesiye kadar kesin sayı vermemiz gerekiyor. Gelmek isteyenler buraya geleceğini yazarsa ona göre sayı vereceğim mekana. Ayrıca grup indirimi olduğundan oyun alanını katmadan fiyat vermişler, oyun alanına katılacak büyüklükte çocukların anneleri için de aynı fiyat ve menü geçerli. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...