hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

03/16/2012 17:20:00

ben gelirim (ufuk-Nehir)

03/17/2012 00:44:00

Bayılıyorum hanımlar bu kıpraşmalara :)) Benim kuzu biraz daha büyüsün ben de aranızdayım.

03/17/2012 10:19:00

4 aylık kuzular da geliyo siz de kıpraşabilirsiniz bizimle :)

03/17/2012 13:16:00

arkadaşların dediği doğru..ben de her seferinde gelicem yuppi diyorum, ya sümük çıkıyo, ya araba bozuluyo, ya kar yağıyo:) Ama hakikatten bu sefer gelmek istiyorum.Sanırım hava da bir süre böyle, sağlık sıhhat problemi de olmazsa inşallah beni de sayıya katabilirsiniz o zaman...

Vildan ve Ela

03/17/2012 21:00:00

Suheylacim insallah nezle olayımız biterse ki çok hafif atlatıyoruz şimdilik birde başka aksilik yasamazsak biz geliriz...

03/17/2012 21:13:00

Vildan biz de tanışalım artık :)

03/17/2012 21:28:00

evet vildan beklenmektesin :)

03/19/2012 10:54:00

Perşembe günkü kıpraşma için, mekana kişi sayısını yarın sabaha kadar bildirmem gerekiyor. katılmak isteyen bu akşama kadar bildirirse, listede adı geçenlerden katılamayacak olanlar da bildirirse sevinirim.

1- Süheyla-idil
2- Ufuk-Nehir
3- Kübra- Burak ve Nil
4-Esra-Alper
5-Ayşin-Deva
6-Ezgi-Seren
7-Şenay-İpek
8-Vildan-Ela

03/19/2012 10:58:00

Arkadaşlar sizin için Cumartesi günü mekana gittim gördüm gayet güzel birde yeni olmasınında etkisi var tabii herşey pırıl pırıl önce bana saati 20 tl. çok gelmişti ve bunu bayanada söyledim ama şöyle menü yapmamışlar onun yerine 4 çeşit yiyecek hazırlayacaklar ve istediğiniz kadar çay - kahve , bunlar için ayrıca para vermeyeceksiniz e bu durumda 20 tl çok değil yani.

Yalnız burada Kids Corner gibi oyun alanını göremiyorsunuz iki ayrı bölüm çünkü siz bir tarafta olacaksınız çocuklar başka bir yerde olacak.

Şu anda işteyim akşam üzeri vakit bulursam fotoları yükleyeceğim buraya.

03/19/2012 11:01:00

kişi başı fiyat 25+kdv, bunun içinde 3 saatlik oyun alanı, 4 çeşit yiyecek ve çay&kahve dahil.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...