hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

03/20/2012 14:00:00

Bu haftaki kıpraşmadan sonra düzenli oyun grubunundan ayrılıyorum. Bir şeyler yapmaya çalışırken, her soru sorana, mesaj atana cevap yazmaya çalışırken, insanların gözümün önünde hakkımda dedikodu yapması iğrenç gerçekten.  

03/20/2012 14:16:00

aa ne oldu ki Süheyla? çok ayıp bunu kim yapıyorsa.

İyi bile dayandın bence bizim halkımız maalesef kendi birşey yapmadığı gibi oturduğu yerden yapanları eleştirmeyide çok iyi bilir.

03/20/2012 14:20:00

ayıp tabi, bi yandan bana mesaj atıp buluşuyor muyuz? diye soruyor, evet playinn de Perşembe diyorum. sonra saat kaç diye soruyor, söylüyorum, sonra da istersen gruptan takip et diyorum fiyat vs. bilgisi de var diyorum. veeee bi bakmışım ukala olmuşum. 

03/20/2012 14:22:00

listesindeki herkes ben olduğumu bilmeden hakkımda yorumlar yapmış. bi yandan iyi niyetimi koruyup açıklama yapıyorum kendisine, sonra diyorum ki ne ayıp.

03/20/2012 14:31:00

aslında insanlarımız teşekkür etmeli (ben de dahil tabii).bizim fırsat bulup da yapamadıgımızı,siz yapıyorsunuz.yani çocuklarımız için uygun alanlar bulmak,zaman harcamak emek vermek demek.biz sizi takip edip bunlardan faydalanıyorsak eger,enazından teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum.kaldı ki bunu kötüye kullanmak gerçekten ayıp:(

03/20/2012 14:37:00

teşekkür de beklemiyorum aslında, ben sanal ortamdan çıkıp insanlarla yüzyüze iletişim kurmasını daha çok sevdiğim için, kızımla beraber yeni arkadaşlıklar edinmek için bu işe kalkışmıştım ama bazı insanların saygısızlığı beni sinirlendirdi. çok güzel arkadaşlarla da tanıştım, onlarla da bağımı koparmam ama bu organizasyonu yürütmemeyi tercih ediyorum şu an. 

03/20/2012 14:37:00

2 gündür giremiyorum olanları takip etmekte zorlanıyorum.fakat süheyla nın düzenli bir oyun grubu oluşturabilmek için gösterdiği çabayı görmemek için kör olmak lazım.birkaç sayfa geriye gidildiğinde zaten yazıyor bilgiler.

insanların birbirinin arkasından konuşmasını anlayamıyorum ve de bunu profillerinde paylaşıp dedikodu haline getirmelerine hiç mi hiç anlam veremiyorum.bunları yapanları tanımıyorum ama bir anne olarak süheyla ya yapılanı kınıyorum.
perşembe görüşmek üzere.

03/20/2012 14:38:00

hakikaten çok ayıp. İnsanlarla uğraşmak gerçekten çok zor...

03/20/2012 14:42:00

Süheylacım, bu gibi insanlar hayatımızın her döneminde ve her yerde karşımıza çıkabiliyorlar. Senin kendini üzdüğüne değmez, herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor canım. Okuma hiç boşver, kim ne yazmışsa kendine.

03/20/2012 21:56:00

bunlar senin gözüne çarpanlar, kimbilir görmediğimiz daha neler yazılıyor. boşver,devanın annesinin dediği gibi değmez bu tip insanlar için. biz seni herzman görmek istiyoruz,sensiz kıpraşamayız.. ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...