hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

01/25/2012 15:16:00

27 Ocak Cuma günü, yalnız hava muhalefeti nedeniyle bir sonraki haftaya ertelenebilir gibi, yarın katılımcı arkadaşlarla ortak bir karar alırız diye düşünüyorum.

01/25/2012 18:13:00

Peki.Sadece haftada 1 gun bulusmami olacak?

Haber bekliyoruz o zaman.
Tesekkurler.

01/26/2012 08:17:00

http://havadurumu.hurriyet.com.tr/

hava durumunu göz önünde bulundurarak yarın için kesin gelecekler listesi yapalım diyorum. toplam katılımcının yarısına ulaşırsak kıpraşmayı yapalım, ulaşamazsak erteleyelim düşüncesindeyim. 
yarınki göztepe""kids corner" kıpraşmasına kesin katılırım diyenler buradan bildirirse sevinirim.  

01/26/2012 10:12:00

bende çok gelmek istiyorum fakat saat olarak bize uymuyor.Hadi onu göze aldım döndükten sonra yatırıcam ama hava çok kötü görünüyor.Henüz antibiyotik tedavimiz sürerken tekrar üşütmeyi göze alamam.Ertelendiği taktirde biz de varız :)

Dilek - Gökalp

01/26/2012 10:22:00

hava bu günki gibi olursa biz geliyoruz. derya ve erende, dileksu da gelecek

01/26/2012 10:32:00

1 haftadır griple uğraşıyorduk..Yarın ki hava durumuna göre bizde katılabiliriz

01/26/2012 10:39:00

pelin-demir deniz-emir de katılıyor. minibüs caddesi açık olur ümidindeyim.ama tabii bi de minibüs caddesine kadar çıkmak var =) kar tutmaz gibi sanki ama gece bi daha haberleşelim bence.

01/26/2012 10:40:00

yahu karla karışık yağmur diyomuş. kar demiyo ki. niye telaş yaptınız =) biz kesin geliriz.

01/26/2012 11:33:00

Alper tüm gece 38.5 derece ateşle yandı burnu akiyoo ve oksuruyooo:((( kar yağsa da yağmasa da biz gelemeyecek gibiyiz.. İki haftadır dört gözle beklediğim bu buluşma haftaya ertelense sanırım benden fazla sevinen olmaz:))) ama yarın bulusulsa bile tekrarının en yakın zamanda olmasını ümit ediyorum... Gelemiyecegim için icim buruk ama güzel vakit geçirmenizi diliyorum can-ı gönülden :))) saglicakla kalın

01/26/2012 11:43:00

haftaya da yaparız inş. düzenli oyun grubu nasılsa adımız:) çokgeçmiş olsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...