hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

Ynt: hafta içi düzenli oyun grubu kuralım mı?

01/26/2012 11:44:00

Ertelense daha iyi olacak gibi.İstanbul'un trafiği malum bir damla yağmur düşse trafik felç olurken kar yağdığında olanları hatırlamaya çalışın:(

Biz Çekmeköy'den geleceğiz son karda aşağı kesim de kar yokken biz burda kar topu oynuyorduk.O yüzden gelemeyiz gibi gözüküyor.

01/26/2012 11:46:00

kendi adıma söyliyim mesafemiz yakın.ve kızım da evde çok sıkıldı aşı falan evdeyiz 3 gündür. ben kızımı alıp oynamaya gidicem:) iptal olsa da ordayız biz inş

01/26/2012 11:54:00

ya ben fazla salça olmak istemedim malum biz muhabbete geliyoruz ama bu her hafta olacak bir şey değil mi? düzenli oyun grubu demiyo musunuz? bu hafta olsa da olmasa da haftaya yine olmayacak mı zaten? 

01/26/2012 12:01:00

hı hı:) bu başlık altındaysa öyle olacaktır diye düşünüyorum

01/26/2012 12:42:00

deniz seni pek gezenti gördüm bacım :D yanlış anlama haa takılıyorum ;)

01/26/2012 12:55:00

Hava bugunki gibi olursa kesin biz geliyoruz.Bnecede gece haberleselim.

01/26/2012 13:43:00

Slm,

Biz de oğlumla ikincisine katılmayı çok isteriz şimdi ateşli ve grip malesef...

01/26/2012 14:16:00

derya benim bi arkadaşım rica etmişti grup olursa haber ver diye de ona haber vermek için girdim önce, sonra davet alınca atladım hemen. =) gezentiyim bu arada baya evet =)

01/26/2012 14:55:00

En çok katılmayı isteyenlerden biri olarak üzülerek söylüyorum ki gelemeyeceğiz. Kızım hasta, az önce doktordan geldik bronşiolit olmuş :( Çok öksürüyor. Bu aralar salgınmış.

Kış ayları hastalık açısından çok sıkıntılı, özellikle kalabalık yerlerde çocukları korumak çok zor..

İnşallah haftaya sizinleyiz. Çok sevgiler.

(Bu arada bir şey eklemek istiyorum, düzenli grup kurulacaksa hastalık vs durumlarına da dikkat etmemiz gerek, özellikle bulaşıcı türde hastalığı olan çocuklarımızı hasta olduğu hafta getirmeyelim buluşmaya. Diğer yavruları da riske atmış oluruz diye düşünüyorum, nacizane.. )

01/26/2012 15:01:00

çok geçmiş olsun..kesinlikle hasta çocukların diğer çocuklarla buluşturulmama taraftarıyım.salı günki yemek etkinliğine bulaşıcılığımız devam ettiinden katışlmamıştık mesela.
ben inanıyorum ki tüm anneler sağduyulu ve hassas.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anadolu Yakası Panosu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...