Okan'daki "Nurturya Anneleri" :))

Ynt: Okan'daki "Nurturya Anneleri" :))

02/18/2012 09:02:00

anneler ayaklarınıza, ellerinize, yüreklerinize sağlık.... harakaysdınız....sevgilerle  :))))))

02/18/2012 10:31:00

haftalarca twitlerle -dualarla-gruplarla-sosyla medyada- yazılı ve görsel basında- tv'de yürütülen bu emek dolu çaba için hepinize ben de kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Bir çok annenin dile getirdiği gibi ucundan kenarından bu sayfada bu ekipte bu anneler arasında olduğum için kendimi çok şanslı çok özel ve adeta GÜVENDE hissediyorum. Bu çabaların bu yürek birliğinin hç bozulmamasını ümit ediyorum. Hepnizin yüreğine sağlık. Tanımasam da Burçakcım senin de ellerine sağlık...

02/18/2012 10:44:00

Emeğinize,yüreğine sağlık.Gözümü kırpmadan izledim ve gurur duydum hepinizle.Öperim çok:) Burçakcım ellerine sağlık seninde.:V

02/18/2012 11:00:00

süperdiniz !!!!

02/18/2012 12:20:00

harikaydınız arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum

02/18/2012 12:52:00

okandaki nurti anneleri bazılarınız yeni tanıyorum,bazılarınızı da hiç tanımıyorum ama,burda olduğum için gurur duydum gerçekten..okan haklı yani ayşe eyvallah deyişin çok tatlıydı öpülürr:))çiğdem ve nuran öyle güzel,içten anlattınız ki, inşallah sözleriniz çağrınız insanların kalbine dokunmuştur:)

02/19/2012 01:55:00

bende bu sitede üye olan ayşegül arkadaşımın sayesin de yıllar önce üye olmuştum...ama uzun bir süre giriş yapmadım.yine o arkadaşım sayesin de facebook üzerinden haberim oldu gamzeden...okudum ağladım,ağladım okudum yazılarını...eşime anllattım...ne yapabiliriz?tanıdık tanımadık listemizde ki herkese mesaj.twitterde ilk aklımıza zaten gelen okan bayülgen ve birçok ünlü isme parmaklarımız nasır tutana kadar twitt atmak oldu...12 şubat paazar günü de eşim ben ve 2 arkadaşımızla ege üniv.ne gidip kan verdik....oradan 9 eylül'e gamze'nin trombosit ihtiyacı için kan vermeye.fakat yeterli kan ellerinde mevcut olduğu için almadılar...biz yine de rica edip kartımızı bıraktık...lazım olduğu zaman arayın bizi dedik...bu arada .9 eylül personeli (kan alım merkezi)çok duyarlı ve kibar insanlar sizlere çok teşekkür ediyoruz. bu sitede olmaktan gurur duyuyorum.melek anneler.....gamze ile birlikte çok anılarımız olması dileğiye...sevgiler....gizem;)

02/19/2012 05:31:00

Dönüp dönüp bakıyorum... Hepiniz şahanesiniz:))

02/20/2012 12:13:00

Yurekleri guzel, kendileri guzel anneler tek kelimeyle harika bir is basardiniz.Yurt icinde, yurt disinda kalpler Gamze icin, sizin icin atti Cuma gecesi.Hepinizi gonulden kucakliyor ve hepinize ,sanal da olsa, sariliyorum.Nurturia'yi gecte olsa kesfettigim ve aranizda oldugum icin kendimi sansli sayiyorum.Sevgiler.

02/21/2012 06:54:00

Dün gece baya uğraştım ama elimdeki fotoları buraya yükleyemedim. Kendi profilimde bir albüm yaptım oradan herkesin tek tek ve toplu fotoları var. bakmak isteyenler için

http://www.nurturia.com.tr/photo/album/f0dba17b-f99a-4521-9254-9ffb017a6186

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...