yeni sezon ev buluşmaları -1 ve 2

<123456>
11/20/2011 09:42:00

sayın nurti anneleri ve bebişleri,
22 kasım salı saat 11.00 ve 26 kasım cumartesi saat 12.00 de üsküdar bulgurludaki evime davetlisiniz.gelebilecek arkadaşları bekliyorum...

22 kasım misafirleri.                                      26 kasım misafirleri
1-çilekli_pasta                                                       1-bella
2-miniksevda                                                        2- miniksevda
3-utkununannesi                                                   3-nihal58
4-elif_ceylin_ayten                                                4-ardaesra
5-                                                                        5-aslı_arda
6-                                                                        6-melike_k
                                                                         7-gamzedeniz_2009

Ynt: yeni sezon ev buluşmaları -1 ve 2

11/20/2011 10:04:00

günaydınn canımm ben anca cumartesi buluşmasına gelebilirmm :)malum çalışıyorum 

inşalhh gelmek isterim eminecim seni diğer arkadaşları görmek çok iyi gelirrr:)

11/20/2011 10:04:00

günaydınn canımm ben anca cumartesi buluşmasına gelebilirmm :)malum çalışıyorum 

inşalhh gelmek isterim eminecim seni diğer arkadaşları görmek çok iyi gelirrr:)

11/20/2011 15:00:00

ardaesra cumartesi gelecek.Ama böyle  olmadı ya.Yine hep birlikte olamayacağız:)((((( hem iki bölüme ayırmak seni yormaz mı? Hafta içi gelecek arkadaşlar hafta sınu gelemezmi? Hep birlikte oluruz en azından

11/20/2011 15:31:00

Dilekciğim bence böyle daha iyi çünkü aynı anda çok fazla çocuk olunca çok iyi olmuyor bence hem ev sahibi için çok yorucu hemde çocuklar ne anlıyor diye düşünüyorum bu yaş grubu oyun gruplarında aslında en fazla 5 çocuk olması lazım diyor uzmanlar öbür türlü çok fazla curcuna oluyor. tabii bu benim fikrim :)

11/20/2011 18:34:00

Kızlar sizinle tanışmak minnoşları görmeyi çok istiyorum ama bu cmtside öncedne yapılmış bir program var :( h.içi desem irem okulda ve keyfi yere okula göndermemezlik yapmak istemiyorum. Ablayla aynı okula gittikleri için birini bırak birini bırakma o da olmaz yani, inş sonrakine diyorum veya bende toplanırız ayarlar. Emine tşk ederim davetin için...

11/20/2011 23:02:00

dilek ardaesra cumarteside.haftaiçi gelenler ayarlayamadılar.bana zor olmaz cnm.imgeiremselin cnm başka bizaman tanışırız inş. nihal haftaiçi bebelerine nasıl aktivite yapalım.fikir ver cnm.

11/21/2011 06:25:00

ben bi tane buldum aktivite minecim..etrafı kirletmeden yapabilecekleri bişey,benim hoşuma gitti.şimdi çıkmam lazım eve  dönüşte atarım sana linkini 

11/21/2011 08:08:00

merhaba 

gecmi gordum yine acaba yarin eger hala sansimiz varsa gelmek isteriz bizde

11/21/2011 08:56:00

yok cnm geç değil. adresi atım sana.

11/21/2011 12:50:00

Emine katılmayı ne kadar isterdim..Hemde yakın sayılırız ama Taşınma telaşındayız..Üstelik Utku da geliyormuş:))) Benim cadı duymasın:))

Merve prensesde geliyor...Offffffff çokk kıskandım yaaaa:((

Kızlar ben taşınıp yerleşince ayarlayıp bende toplanalım..

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 ve 3 yaş bebekleri olan İstanbullu anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...