Başakşehir sakinlerini buraya bekliyoruz

<12>

Ynt: Başakşehir sakinlerini buraya bekliyoruz

11/23/2011 08:56:00

merhabalar ben de başaksehır 5.etapta oturuyorum 14 aylık oglum var bende 2 senedir yurtdısındaydım gercekten burada yalnızlık yasıyoruz bebeklı annelerle oyun gurubu kurma fikri cok guzel fikir gibi geldi bende sizlerle tanısmak isterim

12/25/2011 15:16:00

oyun grubu kurmak için hiçkimsede bir hareket yok herkes sadece istemekle yetiniyor galiba bubu yurtdışında nerdyediniz biz de 2 yıl yurtdışındaydık

12/25/2011 19:41:00

wylma, bir oyun grubunda birlikte oynayabilecek kac cocuk var acaba? herkes cocuk yada cocuklarının ay ve yaşlarını ve nerede oturduklarını,ne zaman müsait olabileceklerini yazsa daha iyi olur belki... benim oğlum 22 aylık, 2 yaş ve üstü ile iyi anlasıyor... bu kış ancak ev,Avm,... kapalı mekanlarda da buluşulabilir.havalar ısındığında vadide,oyun parkında,..vs biyerde buluşmak,yürüyüş yapmak şeklinde de olabilir belki... o zamana kadar biz anneler burda da paylaşımda bulunabiliriz... 
buarada ben de 7 yıl yurtdışındaydım, Frankfurt'ta okudum.

12/25/2011 20:20:00

merhaba wylma ve sems  cevap yazmanıza sevındım:)) biz katar doha da yasadık arap ulkesi.. oglum cok sıkılıyor evde malum kış geldi..hatta sıkıntıdan kafasını duvarlara vurmaya basladı surekli bagırıyor bızde onu amerıkan hastanesınde bır pedagoga goturduk.bır oyun evıne vermemızı  soyledı haftada 3 gun 2 saat seklınde...bu onerıyı dıkkate aldık ve basaksehırde bır kreste 0 2 yas alan bır kres bulduk. gıttık gorustuk olabılır dedik.ama daha baslatmadık ..dusunuyorum halen:)diger onerısıde bebeklı annelerle tanısıp cocukları bıraraya getırmek oldu.buna birlikte  karar verebiliriz.tanısabılırız ..sevgiler..

12/26/2011 15:18:00

merhaba sems ve bubu...hepimizin de ortak yanı yurtdışında yaşamış ülkemizin ve insanlarmızın değerini anlamış olmamız heralde biz de romanya ve rusya da yaşadık 2,5 yıl...kızlar hepimiz aynı şeylerden şikayet ediyoruz koskoca başakşehirde oğlumla yapayalnızım mevsimin kış olması da cabası oldu tüm gün evde takılıyoruz...ben şu an doğum iznindeyim ve yaza kadar evde olucam...benim oğlum 6 aylık şemscim tek çocuğum var, zavallım benden ve babasından başka insan yüzü görmüyor avm ler ve çok az görüşebildiğimiz arkadaşlar dışında evden çıkamıyoruz...

bence de kışın zaten kapalı mekanlarda buluşabiliriz ancak ve bence en güzeli ev buluşması olur tabi isterseniz ilk buluşmayı dışarda bir mekanda da yapabiliriz. benim oğlum şimdi biraz küçük ama bikaç seneye hepsi kaynaşıp oyun oynayabilirler diye düşünüyorum görüşmelere devam edersek...biz 4. etap 2. kısımda oturuyoruz hepimizin de kolaylıkla gidebileceği bir avm mesela deposite benim ilk aklıma gelen ilk buluşma mekanı olabilir ne dersiniz?

12/27/2011 19:00:00

merhaba wylma ve bubu06,
size katılıyorum,oyun grupları öncelikle cocuklar için cok iyi,sosyal cevre onlar için de...arkadaşlıgı,paylaşmayı,birlikte oynamayı  öğreniyorlar.
bubu ben de ilk taşındığımda yani 2 ay önce bikaç kreş araştırdım,sonra vazgeçtim.buarada oglun kaç aylık?
bu hafta ve önümüzdeki hafta misafir ve işlerim yönüyle ben cok yoğunum.şimdilik öyle bir buluşmaya katılamayabilirim :(  
Sevgiler!

12/27/2011 19:17:00

selamlar tekrar..

Sems benim oglum 16 aylık :) oyunu ve arkadasları cook sewıyor hafta sonu antalyadaydım ziyarete gıtmıştık gorumcemı oglu 22 aylık bırlıkte o kadar ıyı vakıt gecırdıler ki cok ıyı anlastılar onlar mutlu oldu bende mutlu oldum:)) 

Wylma senı cok ıyı anlıyorum yalnızlık gercekten cok zor sabahtan aksama kadar kapalı yerde vakıt gecırmek nereye kadar ınsanın konusacak bırılerıne ıhtıyacı oluyor gercekten..

o zaman soyle yapalım  semsinde da musaıt oldugu haftayı belirleyelım sonra tanısalım ne dersınız ..yer ve zamanı belirleriz ..mutlu yıllar simdiden..:)

08/01/2012 19:28:00

arkadaslar oyun grubu ne alemdee

03/31/2013 20:59:00

Selam kızlar.. En son yazışmamızdan beri bir yıl geçmiş. Oralarda mısınız? Hadi bir organize olalım ne dersiniz?

07/10/2013 08:58:00

Selam herkese halen basaksehirde olaniniz varmi :) ben buralardayim gitmedim bir yere :) oglumda buyudu 3 yas olduk sayilir artik goruselim derseniz ben uyarim sevgiler

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
başakşehirde oturan anneler.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...