Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

<123>
12/27/2010 15:30:00

Ben 17.haftasını yaşayan bir anne adayıyım.Bazen karnımda değişik hareketlenmeler hissediyorum.Acaba benim gibi hisseden arkadaşlar var mı? Yoksa sahiden bunlar basit bağırsak hareketleri mi ? Ancak tecrübeli annelerin bu haftada bebeklerini hissedebileceklerini duymuştum da..

Ynt: Bebek hareketleri kaçıncı haftada hissedilir?

01/06/2011 20:52:00

Bu haftalarda bazen hareketler hissediliyorumus bende 16. haftamdayım. sanki karnında yüzen bir balık varmış gibi ya da gaz geziyormuş gibi hissedilebiliyor...

01/10/2011 09:24:00

Ne güzel ifade etmişsin, dhoskal.Çok daha iyi anladım şimdi..Çok teşekkürler

01/29/2011 17:21:00

Damar atması gibi pıt pıt :D Ben hissediyorum..

01/31/2011 12:40:00

slm bende 20.haftadayım ve suan cok rahat hıssedıyorum bır haftadır hareketlerı cok net kalp atıslarını eınızı koydugunuz an hıssedıyosunuz zman zaman yer degıstırme yada ayaklarını falan gerdıgınde sertlesmeler oluyo ama aynı bolgede genelde bıde gecelerı ock hareket ederlermıs  gercekten dogru sabah ve gece 11.30dan sonra en hareketlı oldukları an mukemmel bır duygu hepınızı tebrık edıyorum allah kolaylık versın dogumda ıns..

02/01/2011 20:51:00

Benim de 20. hafta oldu artık bariz hareket ediyor... Dediğiniz gibi geceleri çok fazla hareketli:))

02/01/2011 22:57:00

eevet bızımkı valla hıc durmuyo

02/08/2011 12:50:00

1,5 haftadır çok iyi hissediyorum ben de artık.Nasıl güzel bir duygu bu böyle:))
Doğumdan sonra girilmesi muhtemel olan şu meşhur bunalımların sebeplerinden birinin bebekle olan ayrılığın(-doğumun) olmasına şimdi hiç şaşırmıyorum.İnsan bu güzel duyguya nasıl alışmaz..Nasıl özlemez..

02/19/2011 11:55:00

Çok doğru söylüyorsun dida'cım.. ;)

02/21/2011 15:04:00

merhaba anne adayları ben nida bende 15 haftalık ikizlerime hamileyim bu ikinci hamilelik deneyimim bitane oğlum var... bende henüz 8 haftalık iken hep karnımın sağ tarafında toplanıyorlardı tabi şimdiye kadar da hep öyle şimdi kalp atışlarını bile hissettigimi zannediyorum  azda olsa kıpırdamalar oluyor çok heyecanlıyım rabbim sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inş...!

02/21/2011 19:10:00

nıda cok guzel bısey bu cok sevındım bende ılk basta ıkız gebelıktı sonra 10.haftada dıgerını kaybettık.sımdı 24 haftalık kız bebk bakalım hayırlısıyla dogarlar ıns.benımkı cok harektelı hıc durmuyo doktor bıle soluyo nekadar hareketlı dıye....

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Haziran da anne olmayı bekleyenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...